Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yaşamdan Dakikalar
Yaşamdan Dakikalar
Yaşamdan Dakikalar


Tarih: 2009-10-25 TV : ATV Saat: 10:00 Tür:Yaşam


KEYİFLİ  BİR SOHBET İÇİN “YAŞAMDAN DAKİKALAR”DA BULUŞALIM…

Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu, Sunay Akın ve Nebil Özgentürk moderatörlüğünde  keyifli sohbetlerin yapıldığı, haftalık kültür, sanat ve yaşama dair konuların takip edildiği

YAŞAMDAN DAKİKALAR
 
Programda bu hafta Haşmet Babaoğlu’nun geçen haftalarda seslendirdiği “Musa Kart’ın çizgi filmi” adlı şiiri yeniden ekranlara geliyor.

Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz siyaset bilimi, iletişim teorileri, sosyoloji, estetik ve sosyal teori konularında çok sayıda eserin Türkçeye çevrilmesini sağlayan Ünsal Oskay, anılarak programda yer alacak.
 

Programın diğer konularından biri olan gazeteci Kadir Can’ın “Yaşayıp Unuttuğumuz İstanbul” adlı kitabının fotoğrafları hakkında hoş bir sohbet gerçekleşecek.

Altın Portakal ödül töreni üzerine yorumlar, İzmir- Kemalpaşa’ya bağlı Nazarköy ile ilgili hoş sohbetler,”Zaman Yolcusunun Karısı” ve “Aşkın 500 Günü”  filmleri hakkında yorumlar ve Filiz Kahraman’ın resim sergisi konuşulan diğer konular arasında.

Programın sonunda “Doğa İçin Çal” projesi için Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden gelen 45 müzisyenin bir araya gelerek söyledikleri "Divane Aşık Gibi" adlı şarkının klibi yayınlanacak.
 
Hoş bir sohbet için “YAŞAMDAN DAKİKALAR”ı sakın kaçırmayın…
 

Künye :

Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu, Sunay Akın ve Nebil Özgentürk


Yaşamdan Dakikalar izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı