Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kara Duvak
Kara Duvak
Kara Duvak


Tarih: 2007-04-04 TV : SHOW TV Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


Kara Duvak

Destansı hikayesiyle gerçek yaşam ve ölümsüz aşk...

 

Mardin'de, yörenin en güçlü ve saygın adamlarından Haşim Mevlütoğlu'nun aşiretlerin arasını bulma, düşmanlıkları ortadan kaldırma gibi bir misyonu vardır.


Mevlütoğlu çiftliğinin kahyasının kızı olan Süreyya, annesiz büyümüş ama hiç boynu eğik olmayan akıllı, güçlü, kişilikli bir kızdır.. Haşim ağanın oğlu Kenan, bu kıza deli gibi tutkundur.. Ancak aradaki sınıf farkı hiçbir zaman evlenmelerine izin vermeyeceği için bunu gizlemeye çalışır.. Süreyya ise, çiftliğin seyisi Merdan ile bir aşk ilişkisi yaşamaktadır.. Bu ilişkinin farkında olan Kenan, içten içe Merdan'a kin besler. Öte yandan Kenan'ın kızkardeşi Gülbiye de Merdan'a aşıktır.. Ancak O'da ağabeyi Kenan gibi Süreyya ve Merdan'ın ilişkisinin farkındadır..

 

Süreyya ise hem Kenan'ın hem de Gülbiye'nin duygularını sezinler. O yüzden Merdan'a birlikte kaçmak için baskı yapar.. Sözüm ona onlara yardım eder gibi görünen Kenan bu kaçışı sağlayacaktır. Aslında sınır boyundaki kaçakçılarla görüşerek Süreyya ve Merdan'a pusu kurdurur. Sınır boyunda kaçakçılar ateş açar. Merdan ağır yaralanır. Süreyya karşı tarafa Suriye'ye geçer.. Süreyya Merdan'ın öldüğünü sanır...

Künye :

Kara Duvak izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı