Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yetenek Avcısı
Yetenek Avcısı
Yetenek Avcısı


Tarih: 2010-01-19 TV : KANAL7 Saat: 23:00 Tür:Yarışma


GİTAR ÇALIP ŞARKI SÖYLÜYORLAR, KONSERDEN KONSERE KOŞUYORLAR…
VAN’LI KIZLARIN BAŞARISI YETENEK AVCISI’NDA

Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu yetenekleriyle fenomen haline gelmiş isimlerin ekrana taşındığı Yetenek Avcısı’nda her hafta birbirinden ilginç yetenekler hem yerinde keşfediliyor, hem de stüdyoda ağırlanıyor. Van Özalp Dönerdere İlköğretim Okulu’ndaki şarkı söyleyip gitar çalan kızların başarı öyküsü, Uşak’ta cirit atan kızların sıradışı gösterisi ve daha pek çok sıradışı yetenek Kanal 7’de Yetenek Avcısı’nda.
Yetenek Avcısı ekibi yeteneklerin peşinden bu hafta da Anadolu’yu bir uçtan bir uca kat ediyor. Yetenek Avcısı ekibi bu hafta Van Özalp, Dönerdere İlköğretim Okulu’nda okuyan 11 genç kızın inanılmaz başarı öyküsünü ekrana taşıyor. Gitar çalıp şarkı söyleyen ve konserden konsere koşan grubun sıradışı öyküsü ve Gitarın Sultanları Muhsin Bay’ın sunduğu Yetenek Avcısı’nda. Yetenek Avcısı’nda bu hafta ayrıca Uşaklı cirit atan kızların sıradışı gösterisi, taklit yeteneğiyle Hakan Çankaya, Michael Jackson tiplemesi ve şarkılarıyla Yiğit Altun Sivri, bisiklet şovuyla Çılgın Bxcı Grubu, çocuk illüzyonist Berke Akar, ünlü spor yazarlarının taklitleriyle pastacı Hüseyin Emre, Rapçi kardeşler Uğur ve Ünal Akkaya, ekrana gelecek. Türkiye’nin dört bir köşesinden yetenekleriyle hit olmuş isimleri bulup çıkartan Yetenek Avcısı’nda bu hafta Muhsin Bay’ın konukları yine çok renkli. Sakın kaçırmayın!
Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu Yetenek Avcısı’nda izleyenlerin yüreklerini ağızlara getiren gösteriler ve şaşırtan yetenekler ekrana geliyor. Ekranda bambaşka bir deneyime hazır olun; Yetenek Avcısı Kanal 7’de.

Künye :

Yetenek Avcısı izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı