Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Abbas Güçlü ile Genç Bakış
Abbas Güçlü ile Genç Bakış
Abbas Güçlü ile Genç Bakış


Tarih: 2010-01-20 TV : KANAL D Saat: 00:30 Tür:Tartışma


“Abbas Güçlü ile Genç Bakış”

Türkiye’de neler oluyor?
Genç Bakış’ta gençler yine gündemin en önemli maddelerini, uzman isimlerle tartışıyor.

Yargıya baskı arttı mı? Yargıtay Başkanı’nın açıklaması ne anlam taşıyor?  “One minute” ve büyükelçi krizleri Türkiye-İsrail ilişkilerini nasıl etkiledi? IMF ile anlaşma imzalanacak mı? Olası bir anlaşma neler getirecek? Türk-Amerikan ilişkileri nereye gidiyor? Dış politikada gerçekten bir "eksen kayması" var mı? Türkiye, Avrupa Birliği hayalinden vazmıgeçti? İşçi-hükümet kavgasında son durum ne? Tekel işçilerinin eylemi başarılı olacak mı? Suriye ve Lübnan’a vizelerin kaldırılması neler getirecek? Türkiye’de yargı yeterince bağımsız mı? Referandum ile planlanan erken seçim provası mı? Erken seçim istemek vatan hainliği mi? Sürekli gündeme gelen Anayasa değişikliği ne zaman gerçekleşecek?
Ergenekon’da Erdoğan ve Baykal arasında yaşanan savcı-avukat tartışması nereye varacak? 2010 bütçesi kime ne getiriyor? Ekonomide en büyük payı kim alıyor? Rant ekonomisi devam ediyor mu? Türkiye’de sivil vesayet var mı?
Emekli Büyükelçi Faruk Loğoğlu, CHP Milletvekili Faik Öztrak ve Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Süheyl Batum’un konuk olacakları Abbas Güçlü ile Genç Bakış bu gece Lojistik Meslek Yüksek Okulu’ndan canlı olarak ekrana gelecek.

 

Künye :

Abbas Güçlü ile Genç Bakış izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı