Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Makber
Makber
Makber


Tarih: 2010-01-20 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Makber

Ölüme meydan okuyan romantik bir aşk hikayesini konu alan Makber, 5. bölümüyle 20 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00’da Star TV ekranında izleyicileriyle buluşacak.
Yahya Bey’in tek bir şartı vardır; Güneş’in tedavisi için gerekli olan para, Hazar’ın Leyla ile yapacağı evliliğe bağlıdır. Hazar çaresizlik içerisinde bir çıkış yolu ararken, Güneş hastanede Hazar’ı beklemektedir. Tercih yapmak zorunda kalan Hazar, Güneş’in sağlığına kavuşması için Leyla ile evlenmeyi kabul eder. Nihat ise Leyla’yı zor duruma bırakacak bilgilere sahip olmuştur. Her şeyden habersiz olan Güneş, tedavi için yurtdışına gitmeden önce ailesini aramaya karar verir. Hazar, Güneş’i yalnız bırakmaz. Bu yolculuk, Hazar’ın yeni kararlar almasına neden olur. Ancak Leyla’yı ve babası Yahya’yı karşısına aldığı sırada gelen bir telefon, Hazar’ı yine içinden çıkılması zor bir duruma sokacaktır!

Künye :

Yapımcı    :Pana Film – 2009
Yönetmen    :Kemal Uzun
SENARYO    : Şebnem Aksoy, Ozan Aksungur
OYUNCULAR    : Seda Bakan, Devrim Nas, Gamze Karaman, Soydan Soydaş, Funda İlhan, Murat Başoğlu, İnci Şen, Gaye Gürsel, Saadet Sun, Osman Albayrak ve Ekrem Bora


Makber izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı