Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dünya Bir Oyun Sahnesi
Dünya Bir Oyun Sahnesi
Dünya Bir Oyun Sahnesi


Tarih: 2010-01-20 TV : ATV Saat: 23:50 Tür:Yaşam


“Dünya Bir Oyun Sahnesi”ne KADİR TOPBAŞ konuk oluyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş sahnede!
Genel yönetmenliğini Nebil Özgentürk’ün, sunuculuğunu Kenan Işık’ın üstlendiği, “DÜNYA BİR OYUN SAHNESİ”nin bu haftaki konukları; Belediye Başkanı Kadir Topbaş, usta tiyatrocular Ayla Algan, Beklan Algan  ve İstanbul müzikleri yapan taş plak sesli Sema katılacak.

Keyifli bir sohbet için 20 Ocak Çarşamba akşamı “DÜNYA BİR OYUN SAHNESİ” ile atv’de buluşalım.

DÜNYA BİR OYUN SAHNESİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş 2010 Dünya Kültür Başkenti etkinlikleri çerçevesinde İstanbul’da yapılacak kültür etkinliklerinin neler olduğunu ve nasıl çalışmalar yapılacağını açıklıyor.

Programda Başbakan Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Muhsin Ertuğrul tiyatrosunun neden yıkıldığı ve o dönem alınan tepkiler sonrasında 600 kişilik salonu ve modern mimarisi ile yapılış öyküsü de yer alıyor.

Muhsin Ertuğrul’un bir portresinin de yer alacağı ve hayatının da konuşulacağı programda usta tiyatrocular Ayla Algan ve Beklan Algan da İstanbul’da tiyatronun geçmişine bir yolculuk yaparak kent yaşamında tiyatronun önemini anlatacak.

Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da kültür Başkenti İstanbul’da belediyenin ne tür katkılar sağlayacağını açıklayacak.

Sohbete taş plak sesli şarkıcı olarak tanınan Sema da katılacak ve İstanbul şarkılarını seslendirecek…

“Dünya Bir Oyun Sahnesi”ne katılan Üniversiteli öğrenciler de Belediye Başkanı ve diğer konuklara birbirinden ilginç sorular yöneltecek…

Künye :

Dünya Bir Oyun Sahnesi izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı