Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Karışık Aile
Karışık Aile
Karışık Aile


Tarih: 2010-01-29 TV : STAR TV Saat: 22:10 Tür:Yarışma


Aileler karışıyor, ünlüler ayırmaya devam ediyor!
Aileler karışıyor, eşyaları karıştırılıyor, ünlü 4 jüri işin içinden çıkmaya çalışıyor. “Karışık Aile” her Cuma Star TV’de izleyicisiyle buluşuyor!
Sunuculuğunu Hande Ataizi’nin üstlendiği “Karışık Aile”de Nilgün Belgün, Ayşen Gruda, Tuluğ Çizgen ve Oya Aydoğan’dan oluşan jüri üyeleri karmaşık bir durumun içinden çıkmaya çalışıyor. Bir başka deyişle, iki aileden oluşan 20 kişilik kalabalık bir grup karşısında panelistler, kimin kiminle akraba ve kimin hangi eve ait olduğunu bulmak için yarışıyor. Yarışmanın finalinde ise her iki aileye yarışmanın sunucusu Hande Ataizi ve jüri üyeleri Nilgün Belgün, Ayşen Gruda, Tuluğ Çizgen ve Oya Aydoğan ile ilgili sorular soruluyor. Sorulara en çok doğru veren aileyi ise büyük ödül bekliyor.
İki kalabalık ailenin evlerinin kapısını açtığı programda, kameralar ev sahiplerinin bulunmadığı evlere girip eşyalarını ve ailelerin yaşantılarını görüntülüyor. Jüriler ise aile bireylerine soru sorarak, onları testten geçirerek ve videoları izleyerek ipuçları yakalamaya çalışıyorlar. Karışan aile bireylerini ayırmaya çalışan panelistler, önce anne ve babaları, ardından çocukları, son olarak da diğer aile bireylerini bulup onları oturma odalarına yerleştiriyorlar. Jüriler aileleri ayırmaya çalışırken, kalabalık grubun arasına gizlenen bir yabancı kafaları karıştırmak için elinden geleni yapıyor.
Bağımlılık yaratacak “Karışık Aile”, 2.bölümüyle 29 Ocak Cuma günü Star TV ekranlarına geliyor.

Künye :

Karışık Aile izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı