Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Later With Jools Holland
Later With Jools Holland
Later With Jools Holland


Tarih: 2010-01-29 TV : E2 Saat: 22:15 Tür:Talk Show


Later With Jools Holland

Gecenin Konukları  New York Dolls, Morrissey, Little Boots, Asher Roth ve Lisa Hannigan

Later With Jools Holland’ta, dünyanın en ünlü müzisyenleri, gelecek vaat eden yeni gruplar aynı sahnede buluşuyor. Jools, bu gece New York Dolls, Morrissey, Little Boots, Asher Roth ve Lisa Hannigan’ı ağırlıyor.
İsmini aldığı New York şehrinde kurulan Amerikalı rock grubu The New York Dolls, punk- rock tarzının en başarılı grupları arasında yer alıyor. 1971 yılında kurulan, dağılan ve 2004 yılında tekrar bir araya gelen grubun asıl üyeleri David Johansen, Slyvain Slyvain ve Arthur Kane’den oluşuyordu. Tekrar birleşmelerinin hemen ardından Arthur Kane’in hayatının kaybetmesiyle grup iki kişi olarak müzik çalışmalarına devam ediyor.
İngiliz şarkıcı ve müzisyen Steven Patrick Morrissey “Morrissey” The Smiths grubu ve solo çalışmaları ile tanınıyor. En son 1997 yılında çıkardığı albümü ile ilgili kötü sonuçlar almasıyla müzik kariyerine uzun süre ara verdi ve Los Angeles’a taşındı. 2003’te You Are The Quarry albümü çıktı. İlk single’ı "Irish Blood, English Heart" İngiltere listelerine üç numaradan girdi. Bu Morrissey’in solo çalışmalarında ve The Smiths döneminde en başarılı olmuş şarkısıydı. 2006 tarihli Ringleader Of The Tormentors albümü de "You Have Killed Me" şarkısıyla beraber önceki albüme benzer bir başarı kazandı.
İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Victoria Christina Hesketh, sahne adıyla “Little Boots”, electropop müzik yapıyor. Ayaklarının küçük olması sebebiyle bir arkadaşı “Little Boots” takma ismini koydu. Bir müzisyen olarak Little Boots şarkı söylemenin haricinde keyboard, piyano, stylophone ve bir elektronik Japon çalgısı olan Tenori-on çalıyor. 
24 yaşındaki Asher Paul Roth Amerikalı bir rapçi olarak ön plana çıkıyor. İlk profesyonel çalışmasını 13 Haziran 2008 yılında yapan Asher Roth Hip Hop tarzı müziğiyle özellikle genç kızlar arasında çok popüler.
İrlandalı şarkıcı, söz yazarı Lisa Margaret Hannigan aynı zamanda birden fazla enstrüman çalabilen başarılı bir müzisyen. Hannigan’ın müziği İrlanda’da büyük başarı kazandı. Olumlu kritikler aldı ve birçok ödül kazandı. Şimdi İrlanda’nın yanı sıra Amerika’da da tanınan bir sanatçı olma yolunda ilerliyor.

Künye :

Later With Jools Holland izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı