Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İhanet
İhanet
İhanet


Tarih: 2010-01-30 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


İhanet

İhanet, sonsuza kadar değil, sen izin verdikçe sürer!”
Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan‘ın, yapımcılığını İbrahim Mertoğlu’nun, uygulayıcı yapımcılığını Barbaros Canlı’nın üstlendiği, öykü ve senaryosu Baykut Badem ve B. Filiz Ekinci’ ye ait olan, “İhanet” yeni bölümüyle bu akşam Star’da!

2. Bölüm Özeti:
İhanet SİNSİDİR, SADÂKATİ SEVER!

Holding’ de suikasta tanık olup ablasının öldüğünü gören Emir, saldırganların peşine düşer ve  bir saldırganı ağır yaralı olarak ele geçirir. Hancıların büyük ailesinde şok yaşansa da  Banu ve Harun suikastın üzerlerine kalmasından korkarlar. Banu bu yüzden İlhan Hancı’nın belge niteliğindeki günlüklerini gizlice ele geçirmek ister. Emir’in ise küçücük ocağına büyük bir ateş düşmüştür. İlhan Hancı ‘nın kızı Canan (Merve SEVİ) babasının ve ağabeylerinin ölüm haberi üzerine apar topar yurda döner. U.S.W.B.’nin temsilcisi Kerem Aslan, suikastın bu şekilde sonuçlanmasından memnun değildir. Geride izler kalmıştır. Emir’ de geride kalan bu izleri sürmeye başlarken suikastın arka bahçesine girmeye başlar. Polis, araştırmasında saldırganların holdingde Hazal’la birlikte çalışan diğer çaycı kadın Neriman ‘dan yardım almış olabileceği bulgusuna rastlar. Hemen Neriman ‘ın peşine düşülür. Kaçan saldırgan ise örgüt tarafından infaz edilmiş olarak bulunur. Örgüt geride kalan izleri kapatmaktadır. Neriman kayıptır ve Hazal’dan kimse şüphe etmemektedir. Çünkü O, Emir’in sevgilisidir!    

Künye :

YAPIMCI        :İbrahim Mertoğlu / 2010
UYG. YAPIMCI    :Barbaros Canlı
YÖNETMEN        :Mustafa Şevki Doğan
ÖYKÜ VE SENARYO    :Baykut Badem ve B. Filiz Ekinci
OYUNCULAR        : Burak Özçivit (Emir KARAEFE), Merve Sevi (Canan HANCI) Enise Ütük (Hazal SEYHAN), Devrim Saltoğlu (Kerem ASLAN), Müge Ulusoy (Banu HANCI), Oğuz Galeli ( Harun HANCI), Ahmet Yenilmez (Veysel), Sedat Mert (Amir Sedat) Ezgi Sözüer (Yağmur HANCI), Umut Sezgin (Akın NAZIMOĞLU), Ali İPİN (E.Tüm.Gen. Ercüment TANIL), Mustafa Şen (Mustafa DENKLEM), Esra Sönmezer (Figen HANCI), Atilla Karagöz (E. Ast.Sb. Güngör YAMAN), Şebnem Dilligil (Emine Ana), Bengi İdil Uras (Nebahat), Ferdi Merter (İlhan HANCI), Seren Fosforoğlu (Nisa SÖNMEZ), Cihat Şener (Prof. Dr. Nedim ERENOĞLU), Nejmi Aykar (Suat AYDIN), Halef Diken (Polis Mehmet).


İhanet izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı