Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kapalıçarşı
Kapalıçarşı
Kapalıçarşı


Tarih: 2010-02-12 TV : ATV Saat: 22:20 Tür:Yerli Dizi


Fırat, Diyar’ın kabuğunu kırabilecek mi?
“Kapalıçarşı”, yeni bölümüyle 12 Şubat Cuma akşamı atv’de! Sakın Kaçırmayın!
Kapalıçarşı (Yeni Bölüm)
18. Bölüm Özeti:  Fırat halı işini öğrendikçe dükkanda daha etkili olmaya başlar. Yabancı dile hakimiyeti sayesinde Arap şeyhiyle bağlantıyı kurmak da ona düşer. Aklına gelen parlak bir fikri derhal uygular. Kapalıçarşı dizisi izle. Fakat bu Diyar’ın hiç de hoşuna gitmeyecektir. Diyar, Fırat’ın başına açtığı işle uğraşırken olmadık bir durumda kalır.
Seher’i her gün başka bir genç adamla gayet samimi bir şekilde görmek, Mahmut’u şaşkına çevirir. Meraktan kudurmaktadır. Sonunda karşılaştığı manzarayı ise aklından bile geçirmemiştir.Kapalıçarşı izle.
Arda, Zeynep’le aralarında başlayan ilişkiye kendini kaptırmıştır. Ancak Cemal’in kardeşi olduğu gerçeğini Zeynep’ten saklamanın gerginliğini yaşar. Bu sırada duyacağı şey Arda’yı iyice afallatır. Büyük bir ikilem içindeyken, Zeynep’in bitmemiş bir hesabıyla yüzyüze kalır.
Öte yandan çarşıda seçim heyecanı yaşanmaktadır. Mustafa dernek başkanlığına tam gaz hazırlanırken Mahmut, Arda ve Arif’in de aralarında olduğu esnaf Garbis için karşı kampanya yürütür.
Timur’u yeniden kirli işlerin içine çekmek isteyen Salih, bu defa başka bir yol dener.  

Künye :

Yapım            : TMC
Yapımcı        : Erol Avcı
Senaryo        : Gaye Boralıoğlu, Neşe Şen
Yönetmen        : Ömür Atay 
Görüntü Yönetmeni     : Ali Özel
Müzik            : Orient Express
Oyuncular        : Olgun Şimşek (Mahmut), Aslı Tandoğan (Diyar), Mert Fırat (Arda), Erkan Can (Ziya), Engin Altan Düzyatan (Fırat), Selen Seyven (Yasemin), Nergis Çorakçı (Nimet), Onur Bayraktar (Timur), Haldun Boysan (Celep Osman), Ayşe Selen (Macide), Tolga Tekin (Mustafa), Begüm Akkaya (Dilek), Serena Yapaöz (Zeze), Rafi Emeksiz (Garbis Usta), Deniz Gürzumar (Çaycı Gıyabettin


Kapalıçarşı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı