Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı
Akasya Durağı
Akasya Durağı


Tarih: 2010-02-13 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Osman kaçırılıyor  
Kanal D’nin başrollerinde Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Ayça İnci, 
Onur Şan, Suat Sungur ve Nilgün Belgün’ün oynadıkları sevilen dizisi “Akasya Durağı” bu akşam da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Osman kaçırılıyor ve kendisini bir düğünün ortasında buluyor. Üstelik bu düğünde damat da kendisi oluyor.
Zeyno hastadır. Bunu fırsat bilen Fato Aney, köyden Gülsüm adında bir kızı alıp gelir. Fato Aney, Gülsüm’ü ev işlerine yardımcı olması için getirdiğini söyler ama işin aslı hiç de öyle değildir.
Taksisine binen bir kadın Osman’ı İsmail adında bir tanıdığına benzetir. Osman, İsmail olmadığını söyler fakat kadın inanmaz. Osman kaçırılır ve kendisini bir düğünün ortasında bulur. Üstelik bu düğünde damat kendisidir.
Sinan’ın taksisine iki katil biner. Sinan katillerden birini yakalayıp polise teslim eder fakat diğeri kaçar. Sinan karakolda gazetecilere olayı anlatır. Bir anda günün kahramanı olur. Fakat kaçan katil Sinan’dan intikam almak için acımasız bir plan yapar. 
Mehmet Hoca’nın kızı Nurten iş bulmuş ve çalışmaya başlamıştır. Fakat patronu tarafından taciz edilir. Nurten patronunun elinden kurtulmak için çırpınırken pencereden düşer.
Yeni şoför Arif Keser’in taksisine bir şair biner. Arif, adama şiirlerini okur. Şair, Arifin şiirlerini çok beğenir ve ona bir kaset çıkartacağını söyler. Arif sevinçle durağa gider ve kaset çıkartacağını söyler fakat kimse ona inanmaz.
Obayana, Dilek’i görmek için Osman’ın evine gelir. Osman kovalarken Obayana’nın telefonu düşer. Telefonu bulan Osman, Dilekle Obayana’yı ayırmak için yeni bir plan yapar. Fakat işler hiç de planladığı gibi gitmez.
Leyla ve Tolga dana önceden sözleştikleri akşam yemeğine çıkarlar. Fakat Tolga’nın Leyla’ya gönderdiği çiçekteki mesaj bu güzel akşam yemeğini mahvedecektir.

Künye :

Yapımcı    : Erler Film – Türker İnanoğlu       
Yönetmen    : Yaşar Seriner
Senaryo    : Resul Ertaş
Müzik        : Bora Ebeoğlu – Cengiz Onursal
Oyuncular    : Zeki Alasya (Nuri Baba), Cezmi Baskın (Osman), Levent Ülgen (Sinan), Ayça İnci (Leyla), Onur Şan (Seyit), Suat Sungur (Mehmet Hoca), Nilgün Belgün (Madam Eleni), Aslı Altaylar (Gülbin), Şeyla Halis (Hediye), Ümit Yesin (Duran), Binnur Şerbetçioğlu (Şükran), Gülay Baltacı (Safiye), Makbule Akbaş (Zeyno), Ateş Fatih Uçan (Ali Kemal), Evin Esen (Şaziment),
Erol Günaydın (Ramazan), Cansu Gültekin (Nurten), Erimşah Bora (Can), Pelin Sönmez (Dilek)


Akasya Durağı izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı