Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Merlin
Merlin
Merlin


Tarih: 2010-02-13 TV : CNBC-E Saat: 12:00 Tür:Yabancı Dizi


Merlin
İKİ BÖLÜM PEŞ PEŞE

Arthur dönemi efsanesi hayat buldu
Büyülü bir çağ, mitlerin gerçek olduğu bir diyar... Krallığın kaderi Merlin adında genç bir adamın ellerinde. Kral Arthur dönemi efsanesi Merlin’le birlikte CNBC-e ekranlarında hayat buldu...
Bu Hafta Neler Yaşanacak?

TEK BOYNUZLU ATIN ESRARI
Ormanda avlanmaya çıkan Arthur, tek boynuzlu bir at öldürür. Merlin duruma üzülürken, diğer şövalyeler Arthur’u tebrik etmektedir. Bu sırada Merlin ve olayı izleyen beyaz saçlı yaşlı bir adam gözgöze gelir. Adam bir anda ortadan kaybolur. Ertesi gün tarlalara giden Arthur ve Uther, tüm mahsullerin bir gecede kuruduğunu görürler. Tüm ülkede yaşanan bu durum, halkın açlıktan ölmekle karşı karşıya kaldığının işaretidir. Ertesi gün Krallığın su kaynakları kuma dönüşür. Aynı günün akşamında devriyeye çıkan Merlin ve Arthur, Merlin’in daha önce gördüğü garip adamla karşılaşırlar. Adam kendini tek boynuzlu atların sorumlusu Anhora olarak tanıtır ve Krallık’ta yaşanan sorunların nedeninin Arthur’un tek boynuzlu atı öldürmesinden kaynaklandığını söyler. Camelot’un kurtuluşu, Arthur’un davranışının sorumluluğunu alıp, Anhora’nın testinden geçmesindedir. Ancak Arthur, Anhora’nın söylediklerine inanmayacaktır.
KRALIN ÖLÜMÜ
Gwen’in babası Tom, Uther’in gözünde tehlikeli bir büyücü olan Tauren’e silah yaptığı gerekçeşiyle, vatana ihanet suçundan tutuklanır. Tauren, Kralı öldüreceklerine dair yemin eden bir grup büyücüden oluşan çetenin lideridir. Arthur’un nalbant Tom’un atölyesine yaptığı baskında Tauren kaçmayı başarmıştır. Morgana Uther’in karşısına çıkar ve Tom’u serbest bırakmasını ister. Arthur’da Morgana’ya destek olur ancak Uther, kararından dönmez, Tom mahkemeye çıkacak ve suçlu bulunacaktır.

Künye :

Merlin izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı