Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Little Britain Usa
Little Britain Usa
Little Britain Usa


Tarih: 2010-02-14 TV : E2 Saat: 20:30 Tür:Yabancı Dizi


ÖDÜLLÜ SKEÇ ŞOV
Little Britain Usa
Matt Lucas ve David Walliams’ın bütün karakterlere hayat verdiği, konuk oyuncuların diziye dahil olmasıyla birlikte muhteşem bir komedi fırtınasının yaşandığı Little Britain Usa ile komedi fırtınası devam ediyor.
Skeç şov niteliği taşıyan, bol ödüllü Little Britain’in Amerikan versiyonu olarak kurgulanan Little Britain Usa her Pazar saat 20:30’da e2’de…
Rachael Harris, Bob Stephenson, Paul Rudd, Hilarie Burton, Vivica A. Fox. Rosie O’Donnell ve Sting gibi konukların katıldığı şov sıradışı karakterlerin günlük yaşamlarındaki maceralarını anlatıyor.
2. Bölümde Neler oluyor?
Genç suçlu Vicky Pollard, Utah acemi birliğine gönderilir. Hastane resepsiyonisti Carol Beer, çaresiz bir Amerikalı çiftin sinirlerini bozar. Mildred gerçek kişiliğini torunu Connor’a gösterir. Brian, karısı Maureen’in onu boşamasına neden olacak dedikodu işaretlerini anlayamaz. Marjorie Dawes, FatFighters üyelerine düşük kalori seçeneklerini sunar. Ohiolu David ve Kelly, aralarında Gerald, Celia ve sevgili oğulları Harvey’nin de olduğu kente gelen ağırbaşlı Britanyalı akrabalarını karşılarlar. George, vurdumduymaz Sandra’yla evliliği ile ilgili maymunvari paralellikler bulur. Başbakan Sebastian, Amerikan Başkanı’na “güç gösterisi” teklif eder.

Künye :

Little Britain Usa izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı