Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Benim Annem Bir Melek
Benim Annem Bir Melek
Benim Annem Bir Melek


Tarih: 2010-02-15 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


BENİM ANNEM BİR MELEK
Başrollerinde Oya Başar, Tarık Ünlüoğlu, Ali Sunal, Dolunay Soysert, Ayçin İnci ve Şehsuvar Aktaş’ın oynadığı, her Pazartesi akşamı Star TV’de seyirciyle buluşan ekranın en eğlenceli ailesi Turuncu Ailesi her bölümde bambaşka bir konu ile kahkahanın adresi olmaya devam ediyor.
53.bölüm(13.blm):

NERİMAN METİN’İ BAŞGÖZ ETMEK İÇİN KOLLARI SIVADI!

Sevgi dolu bir kayınvalide olan Neriman, bu hafta evlenmeye bir türlü niyeti olmayan oğlu Metin’i evlenmeye ikna etmek için kolları sıvar. Çünkü müstakbel gelin Metin’le evlenemediği için eriyip gitmektedir. Bu durumu gören başta Neriman olmak üzere Turuncu ailesi, Metin’i evliliğe ikna etmenin vaktinin geldiğini anlar. Neriman; evliliğin güzel yanlarını göstererek Metin’i ikna edebileceklerini düşünür ve tüm evli çiftleri örgütler. Bütün çiftler Metin’in yanında en mutlu hallerini sergileyecekler; böylece Metin evliliğe ısınacaktır.
Ama evdeki hesap çarşıya uymaz ve çiftler mutluluk pozları takınmaya çalışırken kavgaya tutuşurlar.
Bu plan tutmayınca Berke’nin önerisiyle farklı bir yol denerler; bu kez evliliğin güzel yanlarını göstermek yerine yalnızlığın kötü taraflarını sergileyeceklerdir. Ancak bu  defa da plan amacına ulaşamaz.
Artık tek çare vardır o da; Metin’i zorla da olsa evliliğe ikna etmek. Fakat Metin aileyi şaşırtacak  kararı çoktan almıştır.
Benim Annem Bir Melek Pazartesi akşamı saat 20.00 de Star TV’de! 

Künye :

YAPIMCI    :BKM – Necati AKPINAR
YÖNETMEN    :Hakan Algül
SENARYO    :Vasıf Küçükoruç
OYUNCULAR    :Oya Başar (Neriman), Tarık Ünlüoğlu (Cavit), Ali Sunal (Çetin), Dolunay Soysert (Ece), Ş ehsuvar Aktaş (Metin), Ayça İnci (Nalan), Ali Erkazan (Adil), Bala Atabek (Hasıla), Mert Öner (Sıddık), Hande Dane (Şebboy), Ezgi Yeşiltan (Sinem), Serhat Kılıç (İbadullah).


Benim Annem Bir Melek izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı