Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Kadınlar -Tekrar-
Küçük Kadınlar  -Tekrar-
Küçük Kadınlar -Tekrar-


Tarih: 2010-02-16 TV : KANAL D Saat: 23:00 Tür:Yerli Dizi


Eylül şok bir belgeye ulaşıyor

Kanal D’nin başrollerini; Özge Borak, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar ve Ahmet Levendoğlu’nun paylaştıkları sevilen dizisi “Küçük Kadınlar”ın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü bu akşam yeniden ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Eylül, davayla ilgili olarak Hulusi’nin meslek hayatını bitirebilecek şok bir belgeye ulaşıyor.
Armi’yi başkası ile gören Utku çılgına döner. Armi’yi zorla dışarı çıkaran Utku, Yetkin ile kavga eder. Hulki büyük tehdit altındadır. Yeliz’in eline geçen cinayet CD’sini geri alabilmek için türlü numaralar çevirir. Ancak tehlike büyüktür ve görgü tanığını susturmak için harekete geçmek gerekmektedir. Bilge, köyü için geniş çaplı bir dayanışma başlatır. Köyünü kurtarmak için harekete geçen köy sakinleri de gelince, olay medyada daha geniş yer bulur. Hulusi Bey’e borçları nedeniyle haciz gelir. Zorda kalan Hulusi’nin aldığı mafya davasından artık kaçışı yoktur. Çünkü borçlarını kapatmak için mafyadan yüklü bir ödeme alır. Bunun bedeli ise suçlu olduğunu bildiği bir adamı savunmaktır. Üstelik adamın suçlu olduğuna dair çok önemli bir gelişmede yaşanır. Eylül ise babasından intikam almak için eline geçen fırsatı kaçırmaz. Delili karşı tarafa verir. Bu gelişme Hulusi’nin hem kariyerini hem de hayatını bitirecek kadar güçlüdür. Armi, Tezer’i dükkanında bayılmış bir halde bulur. Yetkin’i arar ve yardım ister. İyileştiği için Yeliz ile birlikte olmak için can atan Hulki, ondan istediği yakınlığı bulamayınca sürpriz bir çözüme gider. Yeliz ise Hulki’nin bu şüpheli davranışlarını aldırış etmez.

Künye :

Yapım                : D Productions
Dramalar Koordinatörü    : Lale Eren
Yapımcı            : Elif A. Durmaz
Yönetmen            : Hakan Arslan                
Senaryo            : Deniz Akçay
Oyuncular            :Özge Borak (Eylül), Hande Soral (Armağan Gezici), Fulya Zenginer (Yeliz Gezici), Elit İşcan (Bilge Gezici), Selin Ilgar (Cansu Gezici), Ahmet Levendoğlu (Hulusi Deviren), Ali İl (Ali Sezek), Simge Selçuk (Tezer),Burak Sağyaşar (Utku Deviren), Birsen Dürülü (Bade Yenice),Hülya Şen (Şevkiye Cansel), Birkan Sokulu (Ayaz), Vural Buldu (Cengiz Cansel), Mehtap Bayri (Mihrace Bayri), Kevork Türker (Sami Deviren), Ezgi Bakışkan (Fatmagül Özlü),Deniz Kurtoğlu (Nalan Gezici), Burak Tamdoğan ( Mustafa Gezici) Canan Maktal (Derya), Ayça Bingöl (Özgür),  Hakan Meriçliler (Şahin), Funda Güray (Ebru), Ebru Helvacıoğlu (Simge)


Küçük Kadınlar -Tekrar- izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı