Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Geniş Aile
Geniş Aile
Geniş Aile


Tarih: 2010-02-16 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


 Cevahir ve Ulvi banka soygunu suçlamasıyla aranıyor

Kanal D’nin başrollerinde; Ufuk Özkan, Zuhal Topal, Rasim Öztekin, Mine Teber, Fırat Tanış, İlker Ayrık, Bihter Dinçel, Ceren Bozoğlu, Halit Akçatepe ve Tanju Tuncel’in oynadıkları sevilen dizisi “Geniş Aile” yine kahkaha ve neşe dolu bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Cevahir ve Ulvi, rehin alındıkları banka soygununda, yanlış anlama sonucu suçlu ilan ediliyorlar ve polis tarafından her yerde aranıyorlar.
Muazzez’in Almanya’daki abisinin karısı Klodya sürpriz bir şekilde ziyarete gelir. Fakat bu ziyaret pek hayırlı değildir. Kocası tarafından aldatılan Kladya tazminat olarak Kirişçioğulları’nın oturduğu evin yarısını almıştır. Kladya tazminat olarak aldığı evin yarsını satılığa çıkarır. Geniş Aile eğer 80 bin TL bulamazsa evin yarısını kaybedecektir. Herkes evi kurtarmak için para bulma telaşına girer. Zekai para karşılığı okuldaki arkadaşlarının ödevlerini yapar. Cevahir ve Ulvi de tam ne yapacaklarını düşünürlerken banka soygununa karışırlar. Rehin alındıkları banka soygununda, yanlış anlama sonucu suçlu ilan edilirler. Evdekilerle beraber polis de her yerde Cevahir ve Ulvi’yi aramaktadır. Klodya ise eski sevgilisine benzettiği Mürsel’e aşık olur. Eğer kendisi ile Almanya’ya kaçarsa, evi satmaktan vazgeçeceğini söyler. Saf ve iyi niyetli Mürsel ailesi için kendini feda eder ve Klodya’nın teklifini kabul eder. Cevahir ve Ulvi cephesinde de büyük bir gelişme yaşanır.

Künye :

Yapım            : D Productions
Dramalar Koordinatör    : Lale Eren
Uygulayıcı Yapımcı    : Ahmet Kayımtu
Yönetmen        : Ömer Uğur
Senaryo        : Cüneyt İnay - Kamuran Süner
Müzik            : Cem Erman
Oyuncular        : Cevahir (Ufuk Özkan), Şuküfe (Zuhal Topal), Kuddusi (Rasim Öztekin), Muazzez (Mine Teber), Koyu Bilal (Fırat Tanış), Mürsel (İlker Ayrık), Nazan(Bihter Dinçel), Sevim (Yeşim Ceren Bozoğlu), Devir (Mustafa Uzunyılmaz), Zekai (Bora Akkaş), Pırıl (Gizem Akman), Ulvi (Bülent Çolak), Saltuk (Esvet Şahin), Kunter (Ahmet Akın Canalioğlu), Müfit (Ahmet Sarsılmaz) ve Nadir (Halit Akçatepe) ve Hafize (Tanju Tuncel)


Geniş Aile izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı