Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Unutulmaz
Unutulmaz
Unutulmaz


Tarih: 2010-02-17 TV : ATV Saat: 22:20 Tür:Yerli Dizi


Tolga’nın üvey kardeşi olduğunu öğrenen Harun ne yapacak? Harun-Eda aşkında tehlike çanları çalmaya başlar…
Aşıklar için bir umut ışığı doğabilecek mi? Harun, aşkı için neyi göze alacak? Melda’nın söyledikleri ve Eda’nın günlüğü Türkan’ı altüst eder…
Unutulmaz”, heyecanı, temposu ve romantik sahneleriyle bu haftaya da damgasını vuracak!

Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla aylardır izleyenlerin ilgi odağı olan “Unutulmaz”, 17 Şubat Çarşamba akşamı 22.20’de atv’de.
Unutulmaz (Yeni Bölüm)
32. Bölüm Özeti:  Harun, üvey kardeşinin Tolga olduğunu öğrenir. Şimdi ne yapacak? Babasına verdiği sözü tutacak mı? Yoksa Feyyaz’ı karşısına alma pahasına, Tolga’yı kardeşi olarak kabul etmeyecek mi?
Eda ve Melda da Harun’la Tolga’nın kardeş olduğunu öğrenince çok şaşırırlar. Tıpkı diğerleri gibi... Peki şimdi ne olacak? Herkes bu şok edici gelişmeye rağmen hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam mı edecek?
Saadet, Tolga’yı Feyyaz’ın hatırına kabul etmiş gibi görünse de ona olan nefreti gitgide büyümektedir. Tolga’nın ailelerine girmesine engel olmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Bunu Tolga’ya hissettirdiğinde Tolga’nın tepkisi ne olacaktır?
Bu arada Melda Harun’la tekrar barıştığını, hatta ondan hamile kaldığını annesine söyler. Türkan bu haberle alt üst olur. Ne yapacağını bilemez haldedir. Harun’a olan kini daha da artar.
Türkan, Harun’a olan öfkesini ve nefretini bastırabilmeyi başarabilecek mi? Türkan bu acıyla yaşamayı mı, Harun’la yüzleşmeyi mi seçecek? Yoksa düşündüğü daha tehlikeli bir şeyler mi var? Harun-Eda aşkında tehlike çanları çalmaya başlamıştır bir kere... Aşıklar için yeni bir umut ışığı doğacak mı? Harun aşkı için neyi göze alacak?

Künye :

Yapım            : Stil Medya
Yapımcı        : Ahmet Bayram
Yönetmen        : Ersoy Güler
Senaryo Grubu    : R. Haldun Ünsal ve İhsan Aydın
Oyuncular        : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Buğra Gülsoy (Tolga), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Gül Tunççekiç (Mesude), Mert Yavuzcan (Batu), Roksen Lülü (Seval), Anıl Çelik (Kerem), Hüseyin Erkanlı (Metin), Deniz Kurt (Gülay), Ayça Şahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Özlem Karataş (Burcu), Burak Güneş (Can), Özlem Hasgül (Ceren), Güray Görkem (Bilal)


Unutulmaz izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı