Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yaprak Dökümü
Yaprak Dökümü
Yaprak Dökümü


Tarih: 2010-02-17 TV : KANAL D Saat: 20:15 Tür:Yerli Dizi


Ali Rıza Bey’lere ev sahibi baskısı 

Kanal D’nin, başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar,
Deniz Çakır, Hasan Küçükçetin, Gökçe Bahadır ve Fahriye Evcen’in oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde;
ev sahibinin, Tekin Ailesi’ni yıldırmak için izlediği yöntemler sinirlerin gerilmesine neden oluyor.
Leyla, baba evine sahip olmanın buruk sevincini yaşarken, doğup büyüdüğü köşkü Oğuz’un satın aldığını öğrenen Ali Rıza Bey ise derin bir yara daha almıştır. Ev sahiplerinin Tekin Ailesi’ni yıldırmak için izlediği yöntemler sinirlerin gerilmesine neden olur. Oturdukları evde hiç huzur kalmadığını söyleyen Hayriye Hanım, Ali Rıza Bey’in bütün itirazlarına rağmen, yeni bir ev bulana kadar Necla’nın evinde kalmaya karar verir. Ali Sarper’le yakınlaştığını hisseden Necla suçluluk duygusuyla İstanbul’a dönerken, hem Ali Sarper’den hem de kendi duygularından kaçmaktadır.
Ancak Ali Sarper’in kararlı ve ısrarlı tutumu karşısında direnci kırılmaya başlar. Tattığı yenilgilerle hırsı daha da bilenen Ferhunde; hayatını düzene koymak ve intikamını almak için harekete geçer. Şevket, Necla’nın yardımıyla keskin bir virajı daha atlatırken, hiç beklemediği bir teklifle karşı karşıya kalır. Şevket zorlu bir dönemeçte, büyük bir ikilem yaşamaktadır.
Oğuz’un sürpriziyle gerçekleşmesi imkansız tatlı hayallere dalan Leyla, hayatındaki sorunları kısa bir süreliğine unutur. Fikret ile Tahsin arasındaki gerginlik şüpheler eşliğinde büyümeye devam etmekte,  Fikret artık çok yorulduğunu hissetmektedir. Yaşananların yükü altında giderek gücünü kaybettiğini düşünen  Ali Rıza Bey, kırgınlıklarıyla baş başa, artık kendini olayların akışına bırakmaya karar verirken, yaklaşmakta olan yeni bir fırtınanın kokusunu alır.

Künye :

Yapım         : Ay Yapım
Yapımcı         : Kerem Çatay
Yönetmen    : Mesude Eraslan
Eser         : Reşat Nuri Güntekin
Senaryo         : Ece Yörenç, Melek Gençoğlu
Müzik        : Toygar Işıklı
Oyuncular    : Halil Ergün (Ali Rıza), Güven Hokna (Hayriye), Bennu Yıldırımlar (Fikret), Deniz Çakır (Ferhunde), Hasan Küçükçetin (Şevket), Gökçe Bahadır (Leyla), Fahriye Evcen (Necla), Güler Ökten (Cevriye), Ahmet Saraçoğlu (Tahsin), Perihan Savaş (Nurdan), Mustafa Avkıran (Mithat), Kıvaç Kasabalı (Cem), Eren Balkan (Gülşen), Yusuf Atala (Kahveci Ahmet), Seda Demir (Sedef), Şebnem Ceceli (Ayşe), Nezih Tuncay (Kemal),Selma Özkanlı (Suzan), Uğur Kıvılcım (Nuniş), Başak Sayan (Ceyda), Bülent Fil (Yaman), Selçuk Gülmeriç (Konsolos), Arda Esen (Serdar), Mustafa Orbay Avcı (Caner), Neslihan Atagül (Deniz), Berk Boğaç Akgüneş (Mehmet), Bedia Ener (Neyyir),


Yaprak Dökümü izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı