Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kasaba
Kasaba
Kasaba


Tarih: 2010-02-18 TV : ATV Saat: 22:20 Tür:Yerli Dizi


Kasaba’ya Aşk Hakim!
Bir yandan düğün hazırlıkları başlarken diğer yandan Haydar’ın bulduğu belgelerin sırrı ortaya çıkacak! Yağmur ve Ekin, Mümtaz’la yeni bir hayata hazırlar mı?
Kasaba
(Yeni Bölüm)
16.Bölüm Özeti: Yağmur’un, Mümtaz’ın evlilik teklifini kabul etmesinin ardından düğün hazırlıkları başlıyor. Mümtaz’ın ailesiyle tanışan Yağmur, Kasabanın geleneklerini ve bu kalabalığı nasıl karşılayacak? Haydar, Mümtaz’la evlenmemesi konusunda Yağmur’u uyarmaya devam ediyor. Mümtaz’ın düğün hazırlıklarındaki aceleciliği Yağmur’u rahatsız ediyor. Peki babasının Haydar olmasını isteyen Ekin’in bu evlilik karşısında tepkisi ne olacak? Haydar’ın mahzende bulduğu belgelerle Mümtaz ve Davut’un arası iyice açılıyor. Necdet ve Mümtaz bir anlaşmaya varabilecekler mi? Davut, Necdet’in yerini öğrendiğinde aralarındaki anlaşmayı hatırlatır. Davut, o konağı almakta ısrarcıdır. Seyit, Davut’un verdiği zor bir görevle karşı karşıya kalıyor. Konağa geri dönen Iraz peynir ticaretindeki başarısını gösteriyor. Konaktakiler peynir işini büyütecekler mi? Ümitsiz aşıklar Zehra, Hüseyin ve Zeynel, Sevda dörtlüsü pes etmiyor. Zehra’nın, Hüseyin’e sürprizi ne olacak?

Künye :

Yapım         : Asis Yapım
Yapımcı        : Ilgaz Giritlioğlu, Bahadır Atay
Proje Tasarım    : Tomris Giritlioğlu, Tuğrul Eryılmaz
Senaryo        : Mümtaz Türköne, Neşe Cehiz, Kuledibi, Fikret Bekler,
  Nihan Küçükkural, Ayşen Günsu, Günsu Teker, Mine Baysal
Yönetmen        : Doğan Ümit Karaca
Oyuncular         :Talat Bulut (Mümtaz), Lale Yavaş (Yağmur),  Murat Ünalmış (Haydar), Nur Sürer (Seher), Bülent Kayabaş (Davut), Alpay İzbırak (Mahmut), Erol Demiröz (Ali Ekber Dede), Tülay Bursa (Fitnat), Çağla Çakar (Ekin Demirci), Nur Erkul (Müşerref), Yurdaer Okur (Necdet), Murat Tüzün (Kadir), Melih Selçuk (Hüseyin), Öykü Çelik (Zehra), Barış Işık (Halil), İdil Vural (Nebahat), Serdal Genç (Zeynel), Demet İyigün (Ayşe), Didem Balçın (Iraz), İbrahim Bozgüney (Kahveci Satılmış), Bülent Düzgünoğlu (Cemil), Toprak Kavaşoğlu (Mustafa), Mustafa Özer, (Seyit) Mert Kurdal (Hasan), Metin Ura l(Ahmet) , Mert Fatih Arslan (Ali), Nurkan Gezer (Ahmet Çocuk)


Kasaba izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı