Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Cümbür Cemaat -Yeni Dizi
Cümbür Cemaat -Yeni Dizi
Cümbür Cemaat -Yeni Dizi


Tarih: 2010-02-22 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


CÜMBÜR CEMAAT“Çocuklar hiçbir zaman büyümezler” sloganıyla yola çıkan Cümbür Cemaat, bir ailenin etrafında gelişen sorunları, olayları ve yaşanan aşkları mizahi bir dille aktarıyor. 


Başrollerini deneyimli oyuncu Ahmet Gülhan, “Kurtlar Vadisi”nin “Muro”su olarak tanıdığımız Mustafa Üstündağ, Mahir İpek, Nihal Yalçın, Gülden Avşaroğlu, Gülümser Gülhan, Aşkın Şenol ve “En Son Babalar Duyar” dizisinden hatırladığımız Ali Erkazan’ın oynadığı Cümbür Cemaat, eğlencenin kanalı Star TV ekranlarında yeni bir güldürü serüveni başlatıyor.


1.Bölüm Özet


Çocukların dertleri biter mi?


İsmet Bey(Ahmet Gülhan) ailesiyle huzurlu bir güne uyandığını düşünürken oğlu Kenan (Mustafa Üstündağ) yüzünden eve gelen Haciz memurlarıyla karşılaşır. Bunun yanında büyük kızı Ayşegül(Gülden Avşaroğlu)de kocası Yavuz’un (Mahir İpek) kendisini aldattığı iddiasıyla pılısını pırtısını toplayıp baba evine dönmektedir. İsmet’in aradığı huzur kendisine uzak gözükmektedir.


 Kenan’ın uzun yıllardır Amerika da yaşayan yakın arkadaşı Sarp( Alpay Atalan) Türkiye’ye kesin dönüş yapmıştır. Kenan’la buluşmak üzere gittiği Sultanhamamda tesadüfen Kenan’ın kız kardeşi Öykü ile tanışır. Birbirlerinin kim olduğundan habersiz ikili arasında, hemen bir kıvılcım oluşmuştur. Olaylar bu noktada karışır. Kenan ise Eniştesi ve ablasını barıştırabilmek için Eniştesi ile iş birliği halindedir. Ama Ayşegül’ü eve döndürebilmek adına yaptıkları plan her şeyi sadece daha da içinden çıkılmaz bir hale sürükleyecektir. 

Künye :

YAPIMCI        :Plato Film – Sinan Çetin / 2010
PROJE TASARIM    :Fırat Parlak
YÖNETMEN        :Uğur Yağcıoğlu
SENARYO    : Fırat Doğu Parlak, Arzu Birol ve Uğur Yağcıoğlu
KİM-KİMDİR: İsmet Bey(Ahmet Gülhan), Kenan (Mustafa Üstündağ), Ayşegül(Gülden Avşaroğlu), Yavuz ( Mahir İpek ), İlkay (Nihal Yalçın), Fikri (Ali Erkazan), Sarp (Alpay Atalan), Öykü (Cansu Koç), 1.Çırak (Aşkın Şenol) 


Cümbür Cemaat -Yeni Dizi izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı