Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Samanyolu
Samanyolu
Samanyolu


Tarih: 2010-02-23 TV : ATV Saat: 22:20 Tür:Yerli Dizi


ZÜLAL, NAMIK’IN EVLİLİK TEKLİFİNİ KABUL EDİYOR!

Ömür boyu sürecek bir aşk hikayesi...
Samanyolu
(Yeni Bölüm)
12. Bölüm Özeti:  Zülal’in Namık’a evet demesi, Nejat’ı tarifsiz acılara sürükler. Feride ve Evsed bu evliliğe itiraz etmediği için Nejat tepki gösterir. Ömer, Zülal’le konuşmaya kalkışır ancak Feride’nin evine giremeden  beklenmedik bir şey olur. Bu olay Halil ve Ömer’i beklenmedik bir biçimde bir araya getirir.
Nejat babasının ölümünden sorumlu gördüğü Belkıs’ı mercek altına almaya karar verir. Fahri Bey’in ölümü ile ilgili dosyalar adli tıp üzerinden yeniden açılacaktır. Nükhet, Nejat’tan Namık ve Zülal’in nişanlanacaklarını öğrenir. Bunu duyan Belkıs, Namık ve ailesine karşı son kozlarını oynamaya karar verir. Gerçekleri söylemek için Fırat Andaç’a yaptığı ziyaret boomerang gibi ters teper. Belkıs, büyük bir rezalet çıkarmayı planlarken olaylar kontrolden çıkar. Bazı geri dönüşü olmayan kararlara neden olur.

Künye :

Yapım     : AY Yapım / Kerem Çatay
Yönetmen    : Andaç Haznedaroğlu
Senaryo    : Gamze Özer
Müzik     : Toygar Işıklı
Oyuncular    : Özcan Deniz (Nejat), Vildan Atasever (Zülal), Hülya Darcan (Feride), Hatice Aslan (Belkıs), Kenan Ece (Namık), Nesrin Cevadzade (Melek), Ayça Bingöl (Evsed), Rıza Akın (Halil), Melike Emiroğlu (Nükhet),  Zeynep Özder (Eda), Nusret Çetiner (Namık Baba),  Fatoş Sılan (Jale), Eray Özbal (Ömer)


Samanyolu izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı