Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Adanalı
Adanalı
Adanalı


Tarih: 2010-02-22 TV : ATV Saat: 23:00 Tür:Yerli Dizi


Maraz Ali, bir anda ortadan kaybolan Nazlı’yı bulabilecek mi?
Adanalı” kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için  22 Şubat Pazartesi akşamı bir kez daha atv’de! Sakın kaçırmayın!

ADANALI  (Tekrar)      
52. Bölüm Özeti: Maraz Ali, adamlarını ve Nazlı’yı kurtarır ve Çeşme’ye doğru yola çıkarlar. Bindikleri feribotta Nazlı’yı gören bir tanıdık Nazlı’nın başına beklemediği işler açar. Maraz Ali, bir anda ortadan kaybolan Nazlı’yı bulabilecek mi?
Adanalı, Sofia ve Engin’i sorguya çeker. Kızının sevgilisi olması fikrine dayanamayan Adanalı bu seferlik duvarlarını yıkıp bu ilişkiyi onaylayacak mı? Suç çeteleri, Sofia’nın ilişkisi derken, Maraz Ali’yle uğraşmaya vakit bulamayan Adanalı, Nevzat Müdür’den diskin boş olduğunu öğrenir. Maraz Ali suçsuzluğunu ispatlayabilecek mi?

Künye :

Yapım            : Kuzey Production
Yapımcı        : Ali Gündoğdu, Mehmet Yiğit Alp
Senaryo        : Tayfun Güneyer
Yönetmen        : Bora Onur
Oyuncular        : Oktay Kaynarca (Adanalı Yavuz), Mehmet Akif Alakurt (Maraz Ali), Serenay Sarıkaya (Sofia), Alican Yücesoy (Tilki Timur), Orhan Aydın (Nevzat Müdür), Rüzgar Aksoy (Ferruh), Fırat Albayram (Boncuk Semih), Çağkan Çulha (Engin), Umut Oğuz (Dvd’ci Fikret), Mehmet Çepiç (Komiser Samet), Nilüfer Silsüpür (Derya), Zeynep Koltuk (Maria), Akın Saatçi (Yunan Komiser Alex), Melisa Toros, Volkan Ünal, Demir Karahan, Ebru Şam (Esra), Eda Özerkan (Nazlı).


Adanalı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı