Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Canım Ailem
Canım Ailem
Canım Ailem


Tarih: 2010-02-24 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Meliha’nın doğum günü geliyor! Aziz ve Samim’in birbirlerinden habersiz sürpriz hazırlıklarıyla ise işler arapsaçına dönüyor.
 “CANIM AİLEM”, kahkaha dolu yeni bölümüyle 24 Şubat Çarşamba akşamı atv’de!
CANIM AİLEM  (Yeni Bölüm)
48. Bölüm Özeti:
Samim ve Meliha’nın arası, kızların katıldığı televizyon programına Aziz’in gelmesi ve geldiği yetmiyormuş gibi şampanyalar patlatması yüzünden açıktır! Samim Meliha’sına yüz vermez ama inadı çabuk kırılır çünkü; ertesi gün Meliha’nın doğum günüdür! Samim ve Aziz birbirlerinden habersiz sürpriz doğum günü buluşması için kolları sıvar.
Bu arada Feride ve Talat, sinemaya gitmek için program yapar. İkisinin yakınlaşması Halim’in duygularıyla yüzleşmesine neden olacaktır. Sonunda kıskançlık galip gelir ve Halim dedektif gibi Feride’nin peşine düşer.
Samim’in evinde saklanan Nurcan, karakol çıkışı babası tarafından eve kilitlenir. İlk fırsatta Yiğit’e ulaşır ve ondan yardım ister. Çaresiz iki genç evden kaçmaya karar verir. Furkan, Eda’yı kaybetme pahasına arkadaşlarına destek olur.

Künye :

Yapım        : TMC
Yapımcı        : Erol Avcı
Senaryo        : Selin Tunç
Yönetmen        : Sadullah Celen
Genel Koordinatör    : Güzide Balcı
Oyuncular        : Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola, Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Funda Eryiğit, Sezgi Mengi, Deniz Denker, Alpay Şayhan, Hikmet Körmükçü, Candan Sabuncu, Sevtap Özaltun, Nejat Birecik, Haldun Boysan, Bekir Çiçekdemir, Arif Erkin, Kaan Urgancıoğlu


Canım Ailem izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı