Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Unutulmaz
Unutulmaz
Unutulmaz


Tarih: 2010-02-24 TV : ATV Saat: 22:20 Tür:Yerli Dizi


Türkan Harun’u vurmaya kalkıyor! Kanlar içerisinde yere yığılan Harun yaşayacak mı? Eda’nın bebeğinin hastalığı nelere yol açacak? “Unutulmaz”da bu hafta heyecan doruğa tırmanacak…Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla aylardır izleyenlerin ilgi odağı olan “Unutulmaz”, 24 Şubat Çarşamba akşamı 22.20’de atv’de.

Unutulmaz  (Yeni Bölüm)

33. Bölüm Özeti:  Türkan kızlarının hayatlarını mahvettiğini düşündüğü Harun’u vurmak ve bütün acılara son vermek için onunla buluşmuştur. Tam silahını doğrulttuğu anda Harun kiralık katili görür. Türkan’ı korumak amacıyla kendini ona siper eder. Tetikçi silahını ateşler... Harun kanlar içinde yere yığılır. Türkan’ın yaşadığı şokun tarifi imkansızdır. Harun hemen hastaneye kaldırılır... Türkan karmakarışık duygular içindedir. Harun yaşayacak mı? Bu şok gelişme Eda’ya ve Melda’ya nasıl yansıyacaktır?
Evde ise Türkan’dan haber alamamanın endişesi yaşanmaktadır. Annesini aramak üzere dışarı çıkan Eda, Harun’un korumasından kötü haberi alır. Harun hastaneye götürülmektedir. Eda hızla hastaneye gider... Harun’un ameliyatta olduğunu öğrenir. Karşısında şoka girmiş annesini görünce şaşırır. Onun burada ne işi vardır? Türkan sayıklar gibi Harun’un ölmesini istediğini, bütün bu olanların kendi suçu olduğunu söyler. Eda duyduklarına inanamaz...
Harun’un hastanede olduğunun medyaya sızması önlenir… Hastaneye gelen Feyyaz, ailenin diğer üyelerine de haber verir. Haberi alan herkes hastaneye koşar. Ellerinden Harun için dua etmekten başka bir şey gelmemektedir. Harun kurtulabilecek mi? Bundan sonra her şeyin aynı kalması o kadar zordur ki...
Tolga için işler şimdi daha da karışmıştır. Babası Eda’yla evli olduğunu bilmektedir. Gerçeği öğrendiğinde tepkisi ne olacaktır?
Harun’u öldürtmeye çalışan Burak amacına ulaşabilecek mi? Feyyaz Harun’u vuran kiralık katilin kimin için çalıştığını bulabilecek mi? Bir anda ortaya çıkan Eda’nın bebeğinin hastalığı nelere yol açacaktır?

Künye :

Yapım            : Stil Medya
Yapımcı        : Ahmet Bayram
Yönetmen        : Ersoy Güler
Senaryo Grubu    : R. Haldun Ünsal ve İhsan Aydın
Oyuncular        : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Buğra Gülsoy (Tolga), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Gül Tunççekiç (Mesude), Mert Yavuzcan (Batu), Roksen Lülü (Seval), Anıl Çelik (Kerem), Hüseyin Erkanlı (Metin), Deniz Kurt (Gülay), Ayça Şahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Özlem Karataş (Burcu), Burak Güneş (Can), Özlem Hasgül (Ceren), Güray Görkem (Bilal)


Unutulmaz izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı