Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aşk-ı Memnu
Aşk-ı Memnu
Aşk-ı Memnu


Tarih: 2010-02-25 TV : KANAL D Saat: 20:15 Tür:Yerli Dizi


Aşk-ı Memnu yeni bölüm   Bihter ve Behlül için yolun sonu mu?

Kanal D’nin başrollerinde Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ ve Nebahat Çehre’nin oynadıkları, Halit Ziya Uşaklıgil’in ölümsüz eserinden uyarlanan reyting rekortmeni dizisi “Aşk-ı Memnu” yine heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; ihanetin kokusunu alan Adnan Bey büyük bir öfke patlaması yaşıyor. Bihter ve Behlül ile yolun sonuna geldiklerini acıyla fark ediyor.
Korkunç şüphenin izlerini süren Adnan Bey, ihanetin kokusunu alınca büyük bir öfke patlaması yaşar. İlk şoku atlattıktan sonra öfkesi yerini soru işaretlerine bırakır. 
İntikam planlarını bir bir uygulayan Hilmi Önal, Bihter’i de köşeye sıkıştırır. Adnan Bey’in, Behlül’le buluştukları eve gittiğini duyan Bihter ve Behlül, Sait’in de Hilmi Önal’ın adamı olduğunu öğrenince paniğe kapılırlar. Yaşadığı acı karşısında uyuşan Adnan Bey’e kimsenin ulaşamıyor olması, köşkteki endişe ve gerilimi tırmandırır.
Yasak aşkın sır olmaktan çıktığını düşünen Bihter yenilgiyi kabullenmiş olarak, kendini olayların akışına bırakır. Bu Firdevs Hanım için kabul edilemez bir durumdur. Firdevs Hanım olaya müdahale etmekte geç kalmaz, kendi yöntemleriyle durumu Bihter’in lehine çevirmek için çalışmaya başlar. Bu konuda en büyük destekçisi Nihal’in masumiyetidir. 
Dikkatleri başka yöne çekmek isteyen Firdevs Hanım’ın hedefinde Nihat vardır. 
Adnan Bey’in sessizliği, herkesin dile getirmeye korktuğu ihtimali güçlendirir. Adnan Bey en zor anında en güvenli yer olarak Matmazel’in evini seçer. Nihat var gücüyle Ziyagil Ailesi’nde kopan fırtınayı dindirmeye çalışırken, Bihter ve Behlül yolun sonuna geldiklerini acıyla fark ederler. 

Künye :

Yapımcı    : Kerem Çatay
Yönetmen    : Hilal Saral
Eser           : Halid Ziya Uşaklıgil
Senaryo    : Ece Yörenç- Melek Gençoğlu
Müzik        : Toygar Işıklı
Oyuncular    : Selçuk Yöntem (Adnan Ziyagil), Beren Saat (Bihter Ziyagil), Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül), Nebahat Çehre (Firdevs), Hazal Kaya (Nihal), Zerrin Tekindor (Matmazel Deniz), Nur Aysan (Peyker), İlker Kızmaz (Nihat), Batuhan Karacakaya (Bülent), Baran Akbulut (Beşir), Rana Cabbar (Süleyman), Fatma Karanfil (Şayeste), Pelin Ermiş (Cemile), Evren Duyal (Nesrin), Ufuk Kaplan (Katya), Eda Özerkan (Elif), Zerrin Nişancı (Aynur), Gülizar Irmak (Sevil), Nihan Özcan (Arsen)


Aşk-ı Memnu izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı