Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Heroes
Heroes
Heroes


Tarih: 2010-02-25 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Heroes

Bu sezon Heroes’ta her şeyin bir bedeli var... Süper kahraman dünyasında kefaret zamanı yaklaştı. Çok savaş yaşandı, çok hata yapıldı ve çok insan öldü. Artık birilerinin bu kayıpların bedelini ödemesi gerek!
BU BÖLÜMDE NELER OLDU?
Uzaklaşmak gerek
Samuel kendine yeni bir sağ kol bulur. Yeni sağ kolu Eli, kendini çoğaltabilme yeteneğine sahiptir. Eli’ın ilk görevi Hoah’nın evinden Primatech dosyalarını çalmaktır. Bu sırada Lauren’la randevusuna gitmeyi planlayan Noah, Claire’in pusulasını çaldığını ve Karnaval’a gitmekte olduğunu farkeder. Lauren, Claire’in pozisyonunu anlatmaya çalışırken Eli ortaya çıkar ve ikili ona karşı savunmaya geçer. Ancak Eli çok kısa bir süre içinde dosyaları alıp uzaklaşır.
Haitili’nin özel güçleri etkisiz bırakma yeteneğini alan Peter, Sylar’ın peşinden gider. İkilinin dövüşü sonunda Nathan geri gelir. Ancak Nathan, katili Sylar’la mücadele etmeye devam edemeyeceğini söyler ve Peter’ın ısrarlarına karşın kendini hastanenin çatısından aşağı atar. Peter onun elini yakalar ama Nathan, gitme zamanının geldiğini söyler. Bunun üzerine Peter kardeşinin elini bırakır, Nathan park halindeki bir arabanın üzerine düşer ve Sylar’a dönüşür. Sylar, Peter’a el sallayarak oradan yürüyüp uzaklaşır.

Künye :

Heroes izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı