Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl


Tarih: 2010-04-06 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Gossip Girl
DİZİNİN EN OLAYLI SEZONU

İki Bölüm Birden
Sevgili Yukarı Doğu Yakası sakinleri artık birer yetişkin. Belki bir çoğu için lise artık geride kaldı ama gelecekte de onları aşk, skandal ve pek tabii birbirinden karanlık sırlar bekliyor olacak...
3.Sezon 6.& 7.Bölüm
Sonunda annesi Gabriella’nın onayını kazanmayı uman Vanessa, NYU’ya yeni gelen öğrenciler için verilen onur plaketini almak için umutsuzca Blair’le yarışır. Ancak bunun bir bedeli olacaktır. Dan, Olivia’yı Rufus ve Lily’yle tanışması için davet eder. Bu durum yeni çiftin binbir türlü sorun yaşamasına neden olur. Serena ve Nate, Carter Baizen’a yardım etmek için harekete geçerler. Yeni otelinin tanıtımı için kolları sıvayan Chuck işe, yeni kulübünün açılışına odaklanmakla başlamaya karar verir ve Serena’dan bu konuda yardım ister. Kendini dışlanmış hisseden Blair, açılış gecesiyle ilgili bir sorunu gizlice çözerek Chuck’ın onayını kazanmaya çalışır. Olivia’nın rol arkadaşı ve o dönemdeki sevgilisi Patrick Robinson’la birlikte çekilmiş çirkin seks sahnelerini sonunda izleyen Dan’in gururu kırılır. Jenny, Kraliçe Arı’lık ünvanı ve arkadaşı Eric’le ilişkisi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.
Dizinin peş peşe yayınlanacak olan bu iki bölümüne Gabriella’yı 24’ten ve Firefly’dan tanıdığımız GINA TORRES, Olivia’yı HILARY DUFF ve Carter Baizen’ı da SEBASTIAN STAN canlandıracak.
Ardından ikinci bölümde ise Patrick Robinson’ı SIMON MILLER canlandırırken, Chuck’ın kulübünün açılışında da The Strokes’tan ALBERT HAMMOND JR.’ın performansını izleyeceğiz.

Künye :

Gossip Girl izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı