Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Survivor Kızlar-Erkekler
Survivor Kızlar-Erkekler
Survivor Kızlar-Erkekler


Tarih: 2010-04-20 TV : SHOW TV Saat: 20:00 Tür:Yarışma


TEKRAR
SURVIVOR
KIZLAR-ERKEKLER
YILIN MACERASI ‘ SURVIVOR KIZLAR-ERKEKLER’ ACUN ILICALI İLE SHOW TV’DE!!

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği ‘Survivor Kızlar Erkekler’ ilk bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler bu akşam Show Tv’de.
Var mısın Yok musun yarışmasının unutulmayan yarışmacılarının Panama’da hayatta kalma mücadelelerini heyecanla izleyeceksiniz.
Vahşi doğada hayatta kalmak için  mücadele veren yarışmacıların ne yatacak yerleri ne de yiyecek yemekleri var. Tek amaçları hayatta kalmak olan yarışmacılar zorlu 45 günün sonunda  aynı zamanda 500 Bin TL’lik ödülün sahibi olmak için birbirleri ile kıyasıya rekabete giriyorlar.
Daha önce Var mısın Yok Musun’da yarışan Oğuzhan Eroğlu, Aydın Gülşen, Metin Özkaya, Emin Sefer, Furkan Dede, İhsan Tarkan, Kemal Özcanlı, Hakan Hatipoğlu, Metin Avşar ve Ertan Rodoplu erkekler takımını oluşturuyor. Gizem Akın, Başak Özer, Ezgi Sözüer, Canan Karlı, Seda Şer, Berke Sarp, Merve Oflaz, Tuğçe Al, Seda Aktuğlu ve Hicran Işık ise kızlar takımını oluşturuyor.
Acun Ilıcalı ile ‘Survivor Kızlar – Erkekler’ kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için  20 Nisan Salı akşamı Saat 20.00’da Show Tv ekranlarında…

Künye :

YAPIM:           Acun Ilıcalı Production
YAPIMCI:      Acun Ilıcalı


Survivor Kızlar-Erkekler izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı