Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Joe’nun Sarayı
Joe’nun Sarayı
Joe’nun Sarayı


Tarih: 2010-07-15 TV : CNBC-E Saat: 22:00 Tür:Yabancı Sinema


TV’de DVD Kuşağı
Joe’nun Sarayı
Stephen Poliakoff’un yönettiği Joe’s Palace’ın servetinden rahatsız olan münzevi milyarderini Sir Michael Gambon oynuyor.
İyi aktör Michael Gambon ile her zaman ilgi çekici filmler yapan yazar/yönetmen Stephen Poliakoff’un filmi “Joe’s Palace”ın merkezinde, filme adını veren Joe (Danny Lee Wynter) var. Yeniyetme Joe, aynı zamanda filmin anlatıcısı. Okuldan ayrıldığında kendini, münzevi milyarder Elliot Graham’ın (Michael Gambon) yanında çalışır bulmuş. Graham’ın başka evleri ve, Joe’nun annesi dahil, her şeyi pırıl pırıl tutmakla görevli hizmetkârları var. Joe ise, Graham’ın Londra’nın merkezinde bulunan, saraydan farksız evinde kapıcı olarak çalışıyor.
Ancak evin tuhaf bir atmosferi var. Çalışanların hiçbiri burada uzun süre kalmıyor. Joe’nun annesi yeni sevgilisiyle İspanya istikametinde kayboluyor. İlk kapıcı ise, kendini çatıdan aşağı atmanın eşiğine gelmeden önce tabakların çoğunu kırıyor. Hatta Joe’nun ona arkadaşlık etsin diye davet ettiği evsiz adam bile, evden rahatsız oluyor. Oysa öğrenme zorluğu çeken Joe’nun böyle bir hayalgücü yok, hiç etkilenmiyor. Graham’a gelince aklını, babasının servetiyle ilgili karanlık bir sırrı bulmaya takmış. Bu servetin nereden geldiğini merak ediyor. Belli ki bu karanlık sır da, evin kötü atmosferiyle ilintili.

Künye :

Orijinal Adı            :JOE’S PALACE
Yönetmen            :STEPHEN POLIAKOFF
Oyuncular            :MICHAEL GAMBON, DANNY LEE WYNTER, RUPERT PENRY-JONES, KELLY REILLY, REBECCA HALL
Yapım Yılı            :2007


Joe’nun Sarayı izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı