Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl


Tarih: 2010-07-19 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


 “Gossip Girl
2.SEZON BÖLÜMLERİ
Göz alıcı kıyafetler, görkemli davetler, can yakan entrikalar, kırılan kalpler ve sağlam dostlukların dizisi Gossip Girl geri  dönüyor. Yukarı doğu yakası yine dedikoduyla kaynıyor.  Manhattan’ın en zengin gençlerinin özenilerek izlenen sıradışı hayatlarını, dramatik aşk ilişkileri ve sorunlarını konu alan CNBC-e’nin gençlik dizisi “Gossip Girl” dudak uçuklatan cüretkarlığı ile ekrana geri dönüyor. 2. Sezon bölümleri hafta içi her gün 20:00’de CNBC-e’de.
2. Sezon ilk bölüm / MUHTEŞEM YAZ
Dizinin ikinci sezonunun açılış bölümünde Nate ve Serena birlikte olduklarını söyleyerek herkesi kandırır. Bu yolla Nate’in evli bir kadınla olan ilişkisini saklayıp, Serena’nın da Dan’le olan ayrılığının matemini gizlice tutmasını sağlar.
Blair tatilden okuluna yakışıklı bir delikanlı ile döner. Bu durum Chuck’ın kıskançlık krizleri geçirmesine ve helikopter pistinde Blair’i terk etme kararını sorgulamasına neden olur.
Dan yazı ünlü bir yazarın asistanlığını yaparak geçirmiştir. Ama artık geri dönüp, Serena’yla durumlarının ne olduğuna bakmaya karar verir. Yaz boyunca Blair’in annesinin firmasında stajer olarak çalışan Jenny, Hamptons’ White Party’ye gizlice katılma imkanı bulur.
Blair’in Avrupa’dan birlikte geldiği, yakışıklı sevgilisi James’i PATRICK HEUSINGER, Nate’in evli sevgilisi Catherine’i ise Gilmore Girls, Joey ve ER’da karşımıza çıkan MADCHEN AMICK canlandırıyor. Dizinin bir diğer sürprizi de Dan’in asistanlığını yaptığı yazarın, Bright Lights, Big City kitabının yazarı JAY McINERNEY tarafından canlandırılması.

Künye :

Gossip Girl izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı