Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Melekler Korusun
Melekler Korusun
Melekler Korusun


Tarih: 2010-07-23 TV : SHOW TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“Sürpriz”
Yapımcılığını Timur Savcı’nın, yönetmenliğini Cevriye Demir’in üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat & Sema Ergenekon’un yazdığı “Melekler Korusun”  72. bölümüyle 23 Temmuz Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de evlerimize konuk oluyor.
Barış ve Aslı’yı öpüşürken gören İpek şok olur. Aslı’nın Barış’ı rol icabı öptüğüne inanmaz.Tiyatroyu terk eden İpek akşam eve gelmez. Barış İpek’i nerede bulacağını bilir.
Esin, Birol’un Özgür’e yazdığı aşk mektubunu bulur. İpek’in doğum günü Özgür ve Birol için bir dönüm noktası olur. Özgür, Birol’la ilgili bir karar verir. 
Esin ve Özgür, İpek’e sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamak isterler. Barış İpek’in doğum gününü kızlar sayesinde hatırlar.Ancak bu günü unutmayan biri vardır.Doğum günü büyük bir hediyeyle başlar.
Herkes hazırlıklara başlar. Barış da sürprize ortak olur. İpek’in anlamaması için bir plan yaparla. Planı bozan Aslı olur. İpek Barış’ı beklerken, Aslı Barış’a büyük bir oyun oynar. Barış tiyatroyla İpek arasında kalır.
Esin duygularından kaçmaya devam ederken Erkan Esin’e evlenme teklif eder. Esin kabul etmez ancak Erkan vazgeçmez.Esin’e geri çeviremeyeceği büyük bir sürpriz hazırlar.
Birbirini koşulsuz seven ana kızın, kimi zaman gözlerimizi yaşartacak, kimi zaman güldürecek ama hep içimizi ısıtacak hikayesi Melekler Korusun “Sürpriz” adlı 72. bölümüyle 23 Temmuz Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında...

Künye :

Melekler Korusun izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı