Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hırçın Aşık - TV'de ilk defa
Hırçın Aşık - TV'de ilk defa
Hırçın Aşık - TV'de ilk defa


Tarih: 2007-04-22 TV : KANAL D Saat: 22:45 Tür:Yabancı Sinema


Hırçın Aşık
Sinema 22:45

Madonna ile Bruce Greenwood başrollerde!


TV'de ilk kez!

TV'de ilk kez bu akşam Kanal D'de ekrana gelecek olan filmin başrollerinde dünya starı Madonna ile Bruce Greenwood oynuyor.

Amber (Modana), 40 yaşında güzel, zengin ama bir o kadar da bencil ve kibirli bir kadındır. Zengin ama pısırık kocası Tony de dahil hiç bir şey bu kadını tatmin etmemektedir.

Karısının sürekli yaptıkları egzotik seyahatlerden sıkıldığının farkında olan Tony, onu bu kez Yunanistan'dan İtalya'ya doğru bir deniz yolculuğuna çıkarır. Amber seyahat edecekleri yatın bir Yunan balıkçı teknesinden bozma olduğunu, pis kokan tayfasını ve içinde bir spor salonu bile bulunmadığını gördüğünde ise tam anlamıyla dağılır. Kart oyunları oynamak ve dinlenmekle geçecek bu seyahatte ona can sıkıntısını unutturacak bir şey gerekmektedir ve o da bu iş için Giuseppe'i kullanır. Bir gün teknedekiler su altı mağaralarını incelemek için ayrılırlar ve Amber onların ayrılışından saatler sonra Giuseppe'i kendisini de onların peşinden götürmeye zorlar. Saatin çok geç ve havanın kötü olması yüzünden Giuseppe isteksizdir ama kabul etmek zorunda kalır. Fakat korktuğu başına gelir ve botun motoru bozulur. İkili bir adaya sürüklenirler. Şimdi artık roller değişmiştir. Giuseppe'in dünyasındadırlar ve onları orada hayatta tutabilecek tek kişi Giuseppe'tir.

Orjinal adı  : Swept Away
Yönetmen   : Guy Ritchie- Yapım Yılı : 2002
Oyuncular   : Bruce Greenwood, Madonna, Elizabeth Banks, Michael Beattie, Jeanne 

Künye :
Bruce Greenwood, Madonna, Elizabeth Banks, Michael Beattie, Jeanne 

Hırçın Aşık - TV'de ilk defa izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı