Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aşk Bir Hayal
Aşk Bir Hayal
Aşk Bir Hayal


Tarih: 2010-08-29 TV : ATV Saat: 22:35 Tür:Yerli Dizi


Yeni bölümlerinden önce en güzel sahnelerinden oluşan özel bölümüyle ekrana geliyor! Sakın kaçırmayın!
AŞK BİR HAYAL (Özel Bölüm)
Aşk Bir Hayal” özel bölümüyle 29 Ağustos Pazar günü saat 22.35’de ATV’de!
Özel Bölüm:
Mardin Midyat İstanbul üçgeninde imkansız bir aşktı onlarınki... Mardin’li güzeller güzeli bir kız ASMİN.. Ailesinin onurunu kurtarmak için kendini kurban etmiş sevmediği bir adamla nikahın eşiğinde! MİRAN sanki yüzyıllardır Asmin’i beklemekte.. Ona kavuşmaya dakikalar var artık. Dünya yıkılsa yer yerinden oynasa umrunda değil! Asmin onun olacak. ALTAY.. İstanbul’un en üst tabakasındaki yaşamından ülkenin bir başka bucağına vatan görevi için gelmiş. Başta niyet doğunun bu unutulmuş topraklarında biran önce vatan görevini bitirip sonra hemen İstanbul’a alıştığı kokuya, duyguya ve dünyaya dönmek. Ama Asmin’i gördükten sonra günleri geriye saymak ister. Bu vatan görevi hiç bitmesin ister.
Asmin ve Altay’ın masum ve haklı sevdaları törelerin doğu-batı arasındaki sert sınırın ve Miran’ın ölümüne öfkesinin engeline takılır. Birinden kurtulsalar öbürüne yakalanırlar. Ama aşk kazanır!Sevenleri kimse ayıramaz. Onların sevdasının meyvesi küçük Altay’ın dünyaya gelmesine kimse engel olamaz. Enselerinde Miran’ın nefesi korkunç bir kovalamacadır hayat artık. Kimi zaman onlar Miran’ın peşinde, kimi zaman Miran onların
bir adım gerisinde, nefes nefese!.. Asmin ve Altay’ın yemininde ara verilir bu kovalamacaya... Ne olursa ne zaman olursa olsun vazgeçmeyeceklerdir. Miran’ın sıcacık kucaklarından koparıp aldıkları oğulları küçük Altay’ı mutlaka bulacaklardır. Sadece bu amaç için hayatta kalacaklar ve asla vazgeçmeyeceklerdir!

Künye :

Yapım        : Erler Film
Yapımcı        : Türker İnanoğlu
Yönetmen        : Metin Balekoğlu
Senaryo        : Z. Suna Dölek
Oyuncular        : Nehir Erdoğan (Asmin), Orhan Kılıç (Miran Ağa), Emre Kızılırmak (Altay), İpek Özkök (Nevin), Macit Sonkan (Peyman Ağa), Murat Ergun (Gabriel), Nazan Diper (Dildar), İrem Sultan Cengiz (Güle), Mazlum Kiper (Atıf), Ayşen İnci (Nevin Anne), Kadir Turan (Abdo), Kemal Denizci (Hasip), Bülent Düzgünoğlu (Yüzbaşı)


Aşk Bir Hayal izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı