Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aşk ve Ceza
Aşk ve Ceza
Aşk ve Ceza


Tarih: 2010-08-31 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Aşk, sırlarıyla devam ediyor!
Savaş, Ömer’i Yasemin’den koparacak mı? Büyük sırlar iki sevgiliyi gerçekten ayıracak mı yoksa birbirine mi kenetleyecek? Belki de çekilecek cezalar yeni başlıyor...
Sezon finaliyle izleyicileri ekranlarının başına kilitleyen “Aşk ve Ceza”, Merakla beklenen yeni bölümüyle 31 Ağustos Salı akşamı atv’de.
AŞK VE CEZA (Yeni Bölüm)
24. Bölüm Özeti:
Yeni sezonda Yasemin ve Savaş’ın birbirlerinden gizledikleri sırlarının açığa çıkıp çıkmayacağı en büyük merak konusu. Yeni sezonun ilk bölümünde Savaş, Yasemin’den aldığı cevap üzerine ona hiçbir şey söylemeden yola çıkacak. Savaş’ın bu cevap karşısında tepkisi ne olacak? Kendini ve oğlunu korumak için Bodrum’a giden Yasemin, Leyla’nın evinde nasıl bir manzarayla karşılaşacak? Tüm bu sorular ilk bölümde oldukça uzun bir gecede yaşanan olaylarla aydınlanacak.
Baldarlar’ın sorunları da aynı gecede ardı ardına ortaya çıkacak. Şahnur’un emriyle herkesten gizli yola çıkan Baldarlar’ın kamyonu beklenmedik bir kaza geçirecek. Şahnur, kalp ameliyatı geçiren Pala’nın endişesi ve Ahmet Moran’ın teslimat tehditleri arasında ne gibi kararlar almak zorunda kalacak? Çiçek, uzun zamandır görmediği bir erkekten sürpriz bir mektup alacak.
Yasemin, Savaş’la olan problemleri çözmeye çalışırken işini tamamen aksatacak. Yeni ajansları kurulurken Yasemin’in ortadan kaybolması Sevgi’yi öfkelendirecek. Bora bir tarafatan
Sevgi, diğer taraftan Nazan’ın hayatında kalıcı olmak için elinden geleni yapacak. Sevgi, Yasemin’in çocuğu için kavgasında kimin yanında yer alacak? Moranlar ve Baldarlar’ın hayatına bir mektupla dönen kim?

Künye :

Yapım            : TMC
Yapımcı        : Erol Avcı
Yönetmen        : Kudret Sabancı   
Senaryo        : İlksen Başarır, Yiğit Sertdemir, Elif Akçalı, Erkan Birgören, Firuze Engin
Müzik            : Kıraç
Oyuncular        : Nurgül Yeşilçay (Yasemin), Murat Yıldırım ( Savaş), Tomris İncer (Şahnur), Gökçe Yanardağ (Nazan), Kerem Atabeyoğlu (Pala), Feride Çetin (Çiçek), Cenk Ertan (Bora), Nazan Kesal (Sevgi), Erkan Bektaş (Yavuz), Sennur Nogaylar (Leyla), Halil Kumova (Ahmet Moran), Nalan Yavuz (Fidan)


Aşk ve Ceza izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı