Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aşk ve Ceza
Aşk ve Ceza
Aşk ve Ceza


Tarih: 2010-09-02 TV : ATV Saat: 23:30 Tür:Yerli Dizi


Aşk, sırlarıyla devam ediyor! Sezon finaliyle izleyicileri ekranlarının başına kilitleyen “Aşk ve Ceza”, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için yeni sezonun ilk bölümüyle 2 Eylül Perşembe akşamı atv’de.
AŞK VE CEZA (Tekrar)
24. Bölüm Özeti:
Savaş, Yasemin’den aldığı cevap üzerine ona hiçbir şey söylemeden yola çıkıyor. Savaş’ın bu cevap karşısında tepkisi ne olacak? Kendini ve oğlunu korumak için Bodrum’a giden Yasemin, Leyla’nın evinde nasıl bir manzarayla karşılaşacak? Tüm bu sorular ilk bölümde oldukça uzun bir gecede yaşanan olaylarla aydınlanıyor.
Baldarlar’ın sorunları da aynı gecede ardı ardına ortaya çıkıyor. Şahnur’un emriyle herkesten gizli yola çıkan Baldarlar’ın kamyonu beklenmedik bir kaza geçiriyor. Şahnur, kalp ameliyatı geçiren Pala’nın endişesi ve Ahmet Moran’ın teslimat tehditleri arasında ne gibi kararlar almak zorunda kalacak? Çiçek, uzun zamandır görmediği bir erkekten sürpriz bir mektup alıyor.
Yasemin ise Savaş’la olan problemleri çözmeye çalışırken işini tamamen aksatıyor. Yeni ajansları kurulurken Yasemin’in ortadan kaybolması Sevgi’yi öfkelendiriyor. Bora bir tarafatan
Sevgi, diğer taraftan Nazan’ın hayatında kalıcı olmak için elinden geleni yapıyor.

Künye :

Yapım            : TMC
Yapımcı        : Erol Avcı
Yönetmen        : Kudret Sabancı   
Senaryo        : İlksen Başarır, Yiğit Sertdemir, Elif Akçalı, Erkan Birgören, Firuze Engin
Müzik            : Kıraç
Oyuncular        : Nurgül Yeşilçay (Yasemin), Murat Yıldırım ( Savaş), Tomris İncer (Şahnur), Gökçe Yanardağ (Nazan), Kerem Atabeyoğlu (Pala), Feride Çetin (Çiçek), Cenk Ertan (Bora), Nazan Kesal (Sevgi), Erkan Bektaş (Yavuz), Sennur Nogaylar (Leyla), Halil Kumova (Ahmet Moran), Nalan Yavuz (Fidan)


Aşk ve Ceza izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı