Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı
Akasya Durağı
Akasya Durağı


Tarih: 2010-09-04 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Sinan’ın taksisi çalınıyor
Kanal D’nin başrollerinde Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Ayça İnci, 
Onur Şan ve İlyas Salman’ın oynadıkları sevilen dizisi “Akasya Durağı”nın bu bölümünde; Sinan’ın taksisi çalınıyor.  
Sinan kendi hatası yüzünden taksiyi çaldırır. Nuri Baba bu duruma çok kızar. Fakat beklenmeyen bir şey olur. Hırsız, Sinan’a telefon eder ve taksiyi çaldığı için pişman olduğunu söyleyip, onları ailece yemeğe çağırır. Sinanlar taksiyi geri alacaklarını düşünürken, kendilerini daha kötü bir durumun içinde bulurlar.
Osman bir banka soyguncusunun yakalanmasında polise yardımcı olur. Fakat soyguncu hapishaneye nakledilirken devrilen arabadan kaçar ve Osman’ın peşine düşer. Durağa gelip bütün şoförleri rehin alır. Osman durağa gelmezse herkesi teker teker öldüreceğini söyler. Ramazan Baba, huzurevinde kalmaya başlar. Fakat daha ilk günden huzurevinden sıkılır ve huzurevi sakinlerini örgütleyip gizlice huzurevinden kaçarlar. Herkes onları aramaya başlar. Ali Kemal’in eşiyle annesi, bebeğe konacak isim için kavga edip durmaktadırlar. Ali Kemal kendi yöntemleriyle problemi çözer. Fakat çözüm kimsenin hoşuna gitmemiştir. Arif’in aşık olduğu Pınar aslında çok zengin bir ailenin kızıdır. Arif’in aşkından emin olabilmek için ona küçük bir oyun oynar ve konağın hizmetçisiymiş gibi davranır.  Seyit, Maho Ağa’nın köyde herkesten sakladığı bir karısı ve dört çocuğu olduğunu öğrenir. Sinan, Seyit’e Maho Ağa’dan kurtulmak istiyorsa bu kadını İstanbul’a getirmesini söyler. Böylece Fato, Maho Ağa’yı kovacaktır. Fakat işler hiç de umdukları gibi yürümez.

Künye :

Yapım            : Erler Film -Türker İnanoğlu
İdari Yapımcı        : Yılmaz Ekmekçi
Yönetmen        : Yaşar Seriner
Senaryo        : Resul Ertaş
Müzik            : Bora Ebeoğlu-Cengiz Onural-Aria
Oyuncular         : Zeki Alasya (Nuri Baba), Cezmi Baskın (Osman), Levent Ülgen (Sinan), Ayça İnci (Leyla), Onur Şan (Seyit), Timur Acar (Arif), İlyas Salman (Maho Ağa),  Aslı Altaylar (Gülbin), Gülay Baltacı (Safiye), Evin Esen (Şaziment), Makbule Akbaş (Zeyno), Erimşah Bora (Can), Pelin Sönmez (Dilek), Ateş Fatih Uçan (Ali Kemal), Sinem Ergin (Narin), Arda Öziri (Tolga), Aysel Bakar( Çiğdem), Armağan Aslıtürk (Pınar-Arif’in sevgilisi), Max Bendo (Obayana), Arkın Gelenbe (Fiko-Maho Ağa’nın damadı), Kayhan Yıldızoğlu (Mazhar Bey), Teyfik Yapıcı (Komiser), Sema Aras (Fato Aney), Balamir Emren (Mert), Erol Günaydın (Ramazan), Mina Bulutsuz (Osman İkizler), Dila Bulutsuz (Osman İkizler)


Akasya Durağı izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı