Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar


Tarih: 2010-09-04 TV : STAR TV Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


                
“KÜÇÜK KADINLAR”

Onlar Küçük Kadınlar.
Onlar güçlüler, onlar vazgeçmeyecekler ve onlar ne pahasına olursa olsun düşmemek için hayatla elele mücadele edecek, hep birlikte “büyüyecekler.”
Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Hakan Arslan’ın yaptığı senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı, başrollerinde Özge Borak, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar, Ali İl, Kıvanç Kasabalı, Birsen Dürülü, Tansu Taşanlar ve Nur Hayat Boz’un paylaştığı “Küçük Kadınlar”  94. bölümü ile bu akşam Star TV’de!
94.bölüm:
KARDEŞLER ARASI KUTUPLAŞMA BAŞLIYOR!
Ölümden dönen Cansu, sonunda eve geri gelmiştir ama artık o eski Cansu değildir... Bilge ve Armağan onu tanıyamazken; Yeliz, Cansu ile ittifak kurar. Kardeşler arasında kutuplaşma başlar.
Cansu’nun eve gelişi mutluluktan çok yeni dert ve üzüntüleri beraberinde getirir. Kayıp olduğu 2 yıl boyunca Yeliz’in hastanede olduğunu öğrenen Cansu, onun dışında Armi ve Bilge’ye kin besler onları kendisini yeterince aramamakla gözden çıkarmak ile suçlar. Ruh sağlığı hala çok da yerinde olmayan Yeliz’de Cansu’yu özellikle Armi’ye karşı kışkırtarak evde kutuplaşmaya neden olur.
Ali ise bütün ailesine karşı gelerek Eylül ile evlenmeyi kafasına koyar. Ali’yi kararından vazgeçiremeyen annesi çareyi Eylül’ü istemekte bulur. Ancak Hulusi Bey öldüğü için Eylül’ü sürpriz bir isimden isterler. Gece oldukça gergin geçerken, sakin gözüken kaynana Asiye’nin ise Eylül ile ilgili başka planları vardır.
Kızlarla bir türlü konuşamayan Armi, Ozan ile birlikteyken kötü bir sürpriz ile karşılaşırlar. Ozan’ın karısı vakit kaybetmeden Armi’ye karşı harekete geçer. Bu da suları bir türlü durulmayan evde yeni bir fırtınanın çıkmasına neden olur. 

Künye :

Yapım                : D Productions
Dramalar Koordinatörü    : Lale Eren
Yönetmen            : Hakan Arslan
Müzik                : Cem Yıldız               
Senaryo            : Deniz Akçay
Oyuncular            : Eylül (Özge Borak), Hande Soral(Armağan Gezici), Fulya Zenginer(Yeliz Gezici), Elit İşcan(Bilge Gezici), Selin Ilgar(Cansu Gezici), Ali İl(Ali Sezek), Ozan(Kıvanç Kasabalı), Birsen Dürülü(Bade Yenice), Ceyhun( Tansu Taşanlar), Asiye(Nur Hayat Boz)


Küçük Kadınlar izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı