Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Madmen
Madmen
Madmen


Tarih: 2010-09-04 TV : E2 Saat: 22:00 Tür:Yabancı Dizi


Televizyonun En İyi Dizisi
 “Madmen
YENİ EMMY ÖDÜLÜ ŞEREFİNE MAD MEN’İN EN BEĞENİLEN 10 BÖLÜMÜ PEŞ PEŞE e2’DE...
HEYECANLA BEKLENEN 4. SEZON EKİM’DE
IMDB Kullanıcıları Seçti: MAD MEN TOP 10 Maratonu, Bu Cumartesi Akşam 22:00’de
Kim olduğunuzun, ne istediğinizin ya da neyi sevdiğinizin hiçbir önemi yok. Her şey elinizdekini nasıl pazarladığınızla alakalı. İşte The Sopranos’un ardından şimdi de Mad Men ile 3 sene üst üste Emmy ödülünü kucaklayan yapımcı ve yazar Matthew Weiner’den gerçeğin nasıl satılabileceğine dair kışkırtıcı bir dram. Son üç yıl üst üste drama ve senaryo dalında Emmy ödülünü ve son üç yılda da üst üste Altın Küre’yi (Golden Globe) alan femomen dizi Mad Men, New York City’de geçen bir Amerikan dizisi.
Yeni sezon öncesi Mad Men’in son üç sezondan en iyi 10 bölümünü izlemek isteyenler ekran başına.. Mad Men çılgınlığı Ekim ayında 4. Sezonuyla e2’de devam ediyor.
IMDB tarafından seçilen ve bu aksam yayınlanacak Top 10 Bölüm
Bu akşam Mad Men maratonu 1. Sezon bölümleri ile başlıyor. 1. Sezonun Nixon vs. Kennedy adlı 12. bölümünde Pete’in işteki hırsı Don’la karşı karşıya gelmesine sebep oluyor. Ardından çatışan hayatlar, elde edilen yeni fırsatlar ve kaygılandırıcı keşifler 1. Sezon finaliyle ekranda.
2. Sezon 12. Bölümde eski dostlar bir araya geliyor ve büyük sürprizler yaşanıyor. Heyecan ekrana gelecek 2. Sezon finaliyle doruk noktasına çıkıyor.
Birinci ve ikinci sezon hatırlatmalarının ardından 3. Sezondan yayınlanacak en beğenilen 6 bölüm bu akşama damga vuracak. 

Künye :

Madmen izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı