Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Patito Feo
Patito Feo
Patito Feo


Tarih: 2010-09-04 TV : ATV Saat: 09:40 Tür:Yabancı Dizi


“EN GÜZEL HİKAYE…”
Güney Amerika, İspanya, İtalya sonra da Portekiz’i kasıp kavuran gençlik dizisi “PATİTO FEO” atv’de!
PATİTO FEO
41. Bölüm Özeti:
Leandro’nun ilişkiye ara verme teklifi Blanca’yı çıldırtır. Blanca onun, Carmen’le birlikte olmak için kendisinden ayrılacağını düşünmektedir. Carmen ve Andres tarafında da işler farklı değildir. Benzer bir teklifi Carmen de Andres’e yapmıştır. Bir araya gelip ağlayan Andres ve Blanca’yı çok şaşırtan bir şey olur. Okulda ise Ines’in verdiği haberle heyecanlı bir bekleyiş başlar. Pedro, Marcelo Tinelli’nin programı “Show Man” de bir yarışma ayarlamıştır. Ve tabii ki bu yarışma Populares ile Las Divinas arasında olacaktır. Gittikçe yakınlaşan Emilia ve Chico’nun arasında artık sır kalmamıştır. Chico, okulda başka bir isimle neden müzik öğretmenliği yaptığını Emilia ile paylaşmaya karar verir.
42. Bölüm Özeti:
Polo ve Dorinha’nın planı, Blanca ve Carmen için tam bir soğuk duş etkisi yaratır. İki genç kadın aynı anda, Leandro’yu başka bir kadınla ve aşkla dans ederken görür. Carmen yıkılmıştır. Bu arada Antonella, Populares’in stüdyoya varamaması için elinden geleni yapmaya kararlıdır. İşe, onları taşıyan otobüsün kalkışını engelleyerek başlar. Ama Josefina, buna kimin sebep olduğunu öğrenmekte gecikmez...

Künye :

Yapım Yılı        : 2007
Yönetmen        : Jorge Montero
Senaryo        : Marcela Citterio, Mario Schajiris
Türü            : Gençlik / Dram / Komedi
Oyuncular        : Laura Natalia Esquivel (Patito), Juan Darthes (Leandro), Griselda Siciliani (Carmen), Gloria Carra (Blanca), Brenda Asnicar (Antonella), Gaston Soffritti (Matias), Thelma Fardin (Josefina), Maria Sol Berecoechea (Sol)


Patito Feo izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı