Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
24
24
24


Tarih: 2010-09-05 TV : E2 Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


57 Kez Emmy Adayı
24
Bu sezon 150. bölümünü kutlayan 24 toplam 57 kez Emmy ödülüne aday gösterildi. 24, En İyi Drama Dizisi dalında (2006) ve Kiefer Sutherland ise drama dizilerinde En İyi Erkek Oyuncu dalında (2006) Emmy ödülü kazandı. 6. Sezon yine Kiefer Sutherland’ın altıncı kez ve yardımcı oyuncu dalında Jean Smart’ın da ikinci kez ödüle aday gösterilmesini sağladı. Gerçek zamanlı, aksiyon bombası 24 8. Gün ile e2 ekranında... 
8. Gün 10. Bölüm
Tarin elçiliğe götürülmeden önce görüşmeleri için Kayla’ya iki dakika izin verilir. Kayla ona Bashir gibi kendisine sadık adamlarının yardım edeceğini, kaçmasını sağlayacaklarını söyler. Dana tüm olayı üstlenmek ister ama Cole kabul etmez ve düzmece bir öykü uyduracağını söyler.
Hastings, Başkan Taylor’ı arar Farhad’ın olası nükleer saldırıyı ihbar ettiğini  bildirir. Weiss’la da özel olarak konuşup, Renee’yi suçlamaktan vazgeçtiğini söyler. Jack, timiyle birlikte Farhad’ı kurtarmaya gitmektedir.

8. Gün 11. Bölüm
Marcos üzerindeki bombayı patlatmaya uğraşır. İçinde saklandığı basınç odasına girmek CTU’nun tahminen 40 dakikasını alacaktır. Ama Marcos, detonatörün çalışması için gereken dört elektronik devreden birini hazırlamıştır bile. Chloe şu bilgileri edinir: Marcos’un annesi Amerikalıdır. IRK vatandaşı olan babası, Başkan Palmer döneminde sorgulanmış ve intihar etmiştir. Marcos bundan sonra ABD aleyhine casusluğa başlamıştır.
Cole ve Dana tekrar CTU’ya gelirler. Yasalara çok saygılı olan Cole, ifadesiz ve sessiz haldedir. Göreve döneceğini, bu konuyu sonra konuşacaklarını söyler. Hastings her ikisini de azarlar ve Cole’u hemen Marcos’un annesini bulması için yollar. Dana’yı da Chloe’nin emrine verir. 
8. Gün 12. Bölüm
New York Emniyet Güçleri, otelin çevresini sarmıştır. Jack, oraya gitmektedir. Kayla banyoda oyalanmakta ve Tarin’i geciktirmeye çalışmaktadır. Samir telefonla arayıp, Marcos’un kendisini ihbar etmiş olabileceğini bildirince Tarin banyo kapısını kırıp, Kayla’yı yakalar.
Jack’in tüm uyarılarına rağmen Polis Memuru Amis, adamlarıyla birlikte odaya dalınca Tamir tarafından vurulur. Polislerden birinin telsizini alan Tamir’in bu hilesi, Jack tarafından fark edilir.  

Künye :

24 izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı