Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Patito Feo
Patito Feo
Patito Feo


Tarih: 2010-09-05 TV : ATV Saat: 08:30 Tür:Yabancı Dizi


“EN GÜZEL HİKAYE…”
Güney Amerika, İspanya, İtalya sonra da Portekiz’i kasıp kavuran gençlik dizisi “PATİTO FEO” atv’de!
PATİTO FEO
43. Bölüm Özeti:
Yarışmaya geç kaldığı için yenilen Populares grubu, Divinas’ın kinayelerinden ve alaylarından kurtulamaz. Ama kızlar ne olursa olsun gerçeği ortaya çıkarmaya, buna kimin sebep olduğunu bulmaya kararlıdır. Bir de Luciana’nın erkek arkadaşı ile Guido kapışınca işler iyice çığırından çıkar. Kendisine çiçek getiren Leandro’yu dövmekten beter eden Carmen, Ashelen’in uyarısı ile sarsılır. Ashelen’e göre Leandro’da çift kişilik problemi vardır. Bunun üzerine Carmen duruma el koyar ve Leandro’yu kendi psikoloğu Berstain’e götürmeye karar verir. Doktorun tavsiyesi üzerine ilaç alan Leandro, Carmen ile aynı yatakta uyuyakalınca, her ikisi de Blanca’nın hışmından nasibini alır.
44. Bölüm Özeti:
Gördüğü manzara karşısında neye uğradığını şaşıran Blanca, Leandro’nun bakımını kendisinin üstlenebileceğini söyler. Ama ilgiye ve bakıma asıl ihtiyacı olan kendisidir. Aynı şekilde Andres de attan düştüğünü ileri sürerek, kendisini Carmen’e acındırır. Bu nedenle, ne Leandro Blanca’yı ne de Carmen Andres’i terk edebilir. İşler iyice karışmıştır. Bu arada Antonella, ilk defa Matias dışında bir erkeğe ilgi duymaktadır. Öyle ki Josefina’nın, kendisi için plan yapması hiç canını sıkmaz ve Bruno ile sinemaya gitmeyi kabul eder. Ama burada ikiliyi büyük bir sürpriz beklemektedir.

Künye :

Yapım Yılı        : 2007
Yönetmen        : Jorge Montero
Senaryo        : Marcela Citterio, Mario Schajiris
Türü            : Gençlik / Dram / Komedi
Oyuncular        : Laura Natalia Esquivel (Patito), Juan Darthes (Leandro), Griselda Siciliani (Carmen), Gloria Carra (Blanca), Brenda Asnicar (Antonella), Gaston Soffritti (Matias), Thelma Fardin (Josefina), Maria Sol Berecoechea (Sol)


Patito Feo izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı