Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bitmeyen Şarkı
Bitmeyen Şarkı
Bitmeyen Şarkı


Tarih: 2010-09-06 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


AŞK MI GURUR MU? YAMAN’IN SEÇİMİ NE OLACAK?
TOPRAK’IN OĞLU OLDUĞUNU ÖĞRENEN FERAYE ŞİMDİ NE YAPACAK?
“BİTMEYEN ŞARKI”
(Yeni Bölüm)
Başrollerini Bergüzar Korel ve Bülent İnal’ın paylaştığı “Bitmeyen Şarkı” yeni bölümü ile 6 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de ATV’de!
3.bölüm
Feraye , Toprak’ın oğlu olduğunu öğrenince onu daha yakından tanımak için bir plan yapar. Bu plan, herkesi huzursuz edecektir. Feraye’nin düğüne gelişinin yankıları kasabada sürerken Kevser onu Urla’dan bir an önce göndermek için ailesini ona karşı kışkırtır. Bu arada Yaman’ın yakınlığını yanlış yorumlayan Selma, ona açılmaya karar verir. Karşılığında aldığı cevap Selma’nın hayatında dönüm noktası olur. Çektiği acıya rağmen Feraye’yi unutmaya çalışan Yaman, aşkı ve gururu arasında bir seçim yapmak zorundadır. Yaptığı seçim etrafındaki herkesi derinden etkiler. En çok da Feraye’yi.

Künye :

Yapım        : Gold Film / Faruk Turgut
Yönetmen        : Sadullah Çelen
Senaryo        : Deniz Akçay
Müzik            : Febyo Taşel
Oyuncular         : Bergüzar Korel (Feraye), Bülent İnal (Yaman), Nurşim Demir (Zahide), Tuncer Salman (Servet), Betül Çobanoğlu (Kevser), Celil Nalçakan (Necip), Serhat Teoman (Mesut), Yücel Erten (Kadir), Emel Göksu (Zehra), Övül Avkıran (Gülbin), Derya Artemel (Melek), Rahmi Dilligil (Hasan), Merve Altınkaya (Selma), Beyza Şekerci (Dilara), Ceren Demirel (Asiye), Alpay Şayhan (Toprak), Ayça Turan (Beyza)


Bitmeyen Şarkı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı