Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Umut Yolcuları
Umut Yolcuları
Umut Yolcuları


Tarih: 2010-09-08 TV : STAR TV Saat: 23:00 Tür:Yerli Dizi


UMUT YOLCULARI
Gerçeğin aslında ne kadar gerçek olduğunu anlatan, soğuk sokakların sıcak yüzüne dokunan bir hikâye… Umut Yolcuları.
Erler Film / Türker İnanoğlu yapımcılığında, yönetmenliğini Ümmü Burhan’ın üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdakul’un kaleme aldığı, başrollerinde Zuhal Olcay, Yetkin Dikinciler, Ali İpin, Haluk Piyes, Sedef Avcı, Onur Dikmen, Cem Kurtoğlu ve Bülent Alkış’ın paylaştığı “Umut Yolcuları” Star TV ekranlarında…
3.bölüm özeti(TEKRAR):
Aslı ve Nasuh, Menekşe’yi robot resim için şubeye götürmektedirler. Gözü kara katil Eşref, Menekşe’yi etkisiz hale getirmek için takiptedir. Nasuh durumu fark eder ve takip kısa sürede çatışmaya dönüşür. Nasuh ve Aslı, bir yandan Eşref ve adamları ile çatışır bir yandan da Menekşe’yi korur. Bu arada Nasuh’a bir kurşun isabet eder. Leyla partiye gitmek için annesinin isteği üzerine Doğa ile annesini tanıştırır ve izini koparır. Zahide parti gecesi, Leyla’ya cep telefonundan bir türlü ulaşamaz ve İlknur’u arar. İlknur’un partide olmadığını öğrenince şoke olur ve Nasuh’u da yanına alarak mekâna doğru yola çıkar. Zahide karşılaştığı manzara karşısında deliye döner.

Ömer, annesi cezaevinde ölmüş düzen ile sorunu olan bir gençtir. Örgüt ile toplantılara çağırılır ve bomba eylemine ikna edilir. Genç Ömer üzerinde bir bomba ile postaneye girer, içerdeki görevli personeli ve vatandaşları rehin alır. Zahide haberi almış ve ekibiyle beraber çoktan yola koyulmuştur. Ancak bu delikanlı davasında haklı olduğuna sonuna kadar inandırılmıştır ve Zahide’yi zorlu bir süreç beklemektedir.
Ali, cezaevinin acımasız yüzü ile tanışmıştır. Zahide, Gülşah ve Memo, Ali’yi ziyaret ederler. Zahide, Ali’nin başına gelenlerin farkına varır ve soluğu cezaevi müdürünün odasında alır. Buna rağmen, koğuş abileri ve gardiyan Mecit, bir fırsatını bulup Ali’ye eziyet etmeye devam etmektedirler. Gülşah ise yurt müdürü Memo’nun sıcak karşılaması ve yurt personelinin onu bağırlarına basmalarıyla yaşadığı tramvayı az da olsa atlatmaya başlar. Bekir yurda
yeni gelen Gülşah ile arkadaş olma çabasındadır. Ancak abi kardeşin birbirlerine olan özlemleri giderek artmaktadır. Ali bir fırsatını bulup kardeşine ulaşmak için her şeyi göze alır, cezaevinden kaçmayı bile.

Künye :

Umut Yolcuları izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı