Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yahşi Cazibe
Yahşi Cazibe
Yahşi Cazibe


Tarih: 2010-09-11 TV : ATV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


Anlaşmalı evlilik ortaya mı çıkıyor? Peker Pekmez evlenme dairesinin kayıtlarını inceliyor! Kemal ve Cazibe, kaseti ele geçirebilecek mi?
“YAHŞİ CAZİBE” (Yeni Bölüm)
Başrollerini, Hakan Yılmaz,  Aslıhan Gürbüz ve Peker Açıkalın’ın paylaştığı “Yahşi Cazibe” merakla beklenen yeni bölümüyle
11 Eylül Cumartesi günü saat 22.30’da ATV’de…
9. Bölüm
Cazibe ve Kemal`in anlaşmalı evlilik yaptığını ortaya çıkarmaya çalışan Peker Pekmez nikah salonuna gidip eski kamera görüntülerini incelemeye karar verir. Bu görüntülerde Kemal`in Cazibe ile evlendiği için para aldığı ve anlaşmalı evlilik yaptığı apaçık ortadadır.
Peker`in kamera kayıtlarını incelemeye gittiğini öğrenen ve soluğu evlendirme dairesinde alan Kemal ve Cazibe bakalım kaseti Peker Pekmez`den önce ele geçirebilecek mi?

Künye :

Yapım        : Süreç Film
Yönetmen        : Bora Onur
Senaryo        : Gani Müjde – Tükenmez Kalem
Oyuncular         : Hakan Yılmaz (Kemal), Aslıhan Gürbüz (Cazibe Abbasova), Peker Açıkalın (Peker Pekmez), Selda Özbek (Manidar), Gökçe Özyol (Barış), Hande Katipoğlu (Simge), Serhat Özcan (Medeni), Mertcan Sevimli (Bersan), Tuğçe Kıltaç (Gül), Sezai Aydın (Patron Hulusi), Eray Türk (Mahsun), Serhan Arslan (Erdoğan), Canan Maktal (Nazlı)


Yahşi Cazibe izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı