Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Sırlar
Küçük Sırlar
Küçük Sırlar


Tarih: 2010-09-11 TV : KANAL D Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


“Küçük Sırlar” bu akşamdan itibaren artık, Cumartesi akşamları ekrana gelecek! Çetin, Ali’nin hedefinde
Kanal D’nin, büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi“Küçük Sırlar” bu haftadan itibaren artık Cumartesi akşamları ekrana gelecek. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Çetin’in kendisine ihanet ettiğini düşünen Ali, ona bunun bedelini ödetmek istiyor.
Su, annesini ararken; gerektiğinde yalan söyleyebildiğini, gizli işler çevirebileceğini ve aşkın sandığından daha karmaşık olduğu gibi kendisiyle ilgili yeni şeyler keşfeder.
Çetin ve Demir birbirinden habersiz Su’ya yaklaştıkça, Su, kalbi ve aklı arasında kalır. Biri onu annesine, diğeri ruhunun hiç bilmediği yerlerine götürecektir.
Ayşegül cezalıdır. Neslişah ona yaptıklarının bedelini ödetecektir. Cezadan kurtulmanın tek yolu ise CD’yi geri almaktır. Ama Çetin’in aklını çelmek her zamankinden zordur. Kıskançlık Ayşegül’ü kemirirken, kendine yeni ve karanlık bir oyun arkadaşı bulur.    Ali kaçtıkça Arzu’nun aşkı büyür. Aşkı büyüdükçe Arzu güçlenir. Annesiyle ipleri koparmaya hazırdır. Ali ise başka bir hesabın peşindedir. Çetin’in ona ihanet ettiğini düşünmektedir. Bunun bedelini ödetecektir. Sadece Çetin değil, ona değen herkes çok ağır darbeler alacaktır. Cem Aslan peşindeki beladan kurtulmaya çalışırken yeni bir hata yapar. Bu hata çok yakında herkesin hayatını birbirine eskisinden daha sıkı bağlanacaktır. 

Künye :

Yapım            : Tim’s Productions
Yapımcı        : Timur Savcı
Yönetmen        : Kerem Çakıroğlu
Senaryo        : Nükhet Bıçakçı-Aylin Alıveren
Genel Koordinatör     : Başak Abacıgil
Oyuncular        : Sinem Kobal (Su), Burak Özçivit (Çetin), Birkan Sokullu (Demir), Merve Boluğur (Ayşegül), İpek Karapınar (Arzu), Kadir Doğulu (Ali), Ecem Uzun (Meriç), Mehmetcan Mincinozlu (Aslan Cem), Hakkı Ergök (Emre), Enginay Gültekin (Neslişah), Yıldırım Urağ (Ömer), Gonca Vuslateri (Ceyla), Dilara Öztunç (Heves),
Ve Yıldız Kültür (Fikriye), Şenay Gürler (Şebnem), Ebru Akel (Biricik),


Küçük Sırlar izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı