Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Patito Feo
Patito Feo
Patito Feo


Tarih: 2010-09-11 TV : ATV Saat: 07:45 Tür:Yabancı Dizi


“EN GÜZEL HİKAYE…”
Güney Amerika, İspanya, İtalya sonra da Portekiz’i kasıp kavuran gençlik dizisi “PATİTO FEO” atv’de!
PATİTO FEO
50. Bölüm Özeti:
Buz pistinde, Antonella’nın kendilerini izlediğini gören Patito, Matias’ı öpüyor gibi yapar. Bu sırada fotoğraf çekimi için piste gelen ünlü bir isim herkesin ilgi odağını değiştirir. Antonella’nın devam eden hayal kırıklığını Guido yaşamayacaktır. Bu sürpriz isim, Guido’nun şansı olacaktır. Bu sırada Ines, Leandro ve Carmen tarafından kendisine yapılan suçlamaları şaşkınlıkla karşılar ve cevap olarak Carmen’e yazdığı iddia edilen tüm mektupları reddeder. Hatta durumu öğrenen Blanca ile daha da ileri giderler ve Carmen’in ağzından sahte bir mektup yazarlar. Carmen’in sabrı artık taşmak üzeredir...
51. Bölüm Özeti:
Patito, Matias’la aralarında geçen şeye dair yemin etmesini isteyen Antonella’ya bağırır. Kendisinden böyle bir şey istemeye kimsenin hakkı yoktur. Ama Antonella tabii ki kendisini garantiye almıştır. Elinde, Patito’nun kalbini fazlasıyla kırabilecek büyük bir koz vardır. Josefina ise Guido’yu Carolina’nın arabasında görünce kıskançlık krizlerine girer. Gerçek duygularını bir türlü ifade edemediği Guido, avucundan kayıp gitmektedir. Diğer yandan Pedro, Tamara ve Antonella’ya albüm kaydı yapmak için Ines’ten izin ister. Ama müdirenin Antonella’yı kayırması, kızlar arasındaki gerginliği yeniden tırmandırır. Carmen ve Leandro cephesinde ise sular yeniden dalgalanmaya başlamıştır. Üstelik Andres’in, Leandro’yla ilgili öğrendiği bir olay, Carmen’i delirtecek cinstendir.

Künye :

Yapım Yılı        : 2007
Yönetmen        : Jorge Montero
Senaryo        : Marcela Citterio, Mario Schajiris
Türü            : Gençlik / Dram / Komedi
Oyuncular        : Laura Natalia Esquivel (Patito), Juan Darthes (Leandro), Griselda Siciliani (Carmen), Gloria Carra (Blanca), Brenda Asnicar (Antonella), Gaston Soffritti (Matias), Thelma Fardin (Josefina), Maria Sol Berecoechea (Sol)


Patito Feo izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı