Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Adanalı
Adanalı
Adanalı


Tarih: 2010-09-11 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


MACERA DEVAM EDİYOR…
Adanalı ve Maraz Ali yepyeni maceralarıyla kaldığı yerden devam ediyor!
Adanalı” heyecan dolu yepyeni bölümü ile 11 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00’de atv’de!
ADANALI
(Yeni Bölüm)
71. Bölüm Özeti:
Maraz Ali ve Nazlı’nın düğünün ardından 2 yıl geçmiş, akan sular durulmuştur. Ancak yaşananları geride bırakmak hem Adanalı hem de Maraz Ali için oldukça zor olmuştur.
Adanalı emekli olup Adana’ya döner. Amcasından kalma mısır tarlasında çalışıp zaman geçirmektedir. Tam İstanbul’un karmaşasından, suç çetelerinden kurtuldum, sakin bir yaşam süreceğim derken, hesaba katmadığı bir şey ortaya çıkar. Tarlasına dadanan kargalar…
Pamuk, ağa babası tarafından zorla evlendirilmek istenince evden kaçar ve Adanalı’nın başına bela olur. Öte yandan İstanbul’da suç oranları son 2 senede çok daha fazla artmıştır. Engin, Emniyet’ten gelen bir emirle Adanalı’yı bulur ve mesleğe dönmesini ister. Ancak Adanalı’yı ikna etmek pek de kolay olmayacaktır.
Maraz Ali, Adanalı’nin emekliye ayrılmasının ardından polisliği bırakır ve yurtdışına çıkar. Yurtdışında suçlu psikolojisi üzerine eğitim alır. İstanbul’a geri döndüğünde ise eğitim aldığı alanla ilgili bir üniversitede ders vermeye başlar.
Alex ise 12 yıl önce Maraz Ali ve Adanalı tarafından hapse atılıp, hapishane yıllarında onlardan bunun hesabını sormak için intikam yemini etmiştir ve hapishaneden çıkıp bu yeminini gerçekleştirmek için İstanbul’u talan etmeye başlar. Maraz Ali’nin öğrencilerinden Maya’nın, Alex’in kardeşi olması işleri daha da kızıştıracaktır.

Künye :

Yapım            : Kuzey Production
Yapımcı        : Ali Gündoğdu, Mehmet Yiğit Alp
Senaryo        : Tayfun Güneyer
Yönetmen        : Adnan Güler
Oyuncular        : Oktay Kaynarca (Adanalı Yavuz), Mehmet Akif Alakurt (Maraz Ali), Cemal Hünal (Alex), Ekin Türkmen (Pamuk), Zeynep Özder, Çağkan Çulha (Engin), Umut Oğuz (Dvd’ci Fikret), Tuğçe Özbudak (Pınar), Selim Erdoğan (Neco).


Adanalı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı