Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
24
24
24


Tarih: 2010-09-12 TV : E2 Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


57 Kez Emmy Adayı
24
Bu sezon 150. bölümünü kutlayan 24 toplam 57 kez Emmy ödülüne aday gösterildi. 24, En İyi Drama Dizisi dalında (2006) ve Kiefer Sutherland ise drama dizilerinde En İyi Erkek Oyuncu dalında (2006) Emmy ödülü kazandı. 6. Sezon yine Kiefer Sutherland’ın altıncı kez ve yardımcı oyuncu dalında Jean Smart’ın da ikinci kez ödüle aday gösterilmesini sağladı. Gerçek zamanlı, aksiyon bombası 24 8. Gün ile e2 ekranında... 
8. Gün 13. Bölüm
Elektromanyetik bombanın patlamasıyla CTU’nun tüm gözetleme ve radyolojik belirleme sistemleri susmuştur. Hastings, ailesiyle birlikte gitmesi için Kayla’yı BM binasına yollar. Jack, uydu gözetleme bağlantısı edinmek için Ulusal Güvenlik Dairesi’ni arar ama sadece trafik kameralarıyla yetinmek zorundadır. Manhattan’a giriş ve çıkışlar durdurulur, sadece tekneyle geçilebilmektedir.
Samir, çubukları nakil için hazırlar. Bu sırada Kayla’ya aslında Tarin’in hala hayatta olduğu söylenir ve kendisini alıkoyan teröristleri teşhis etmesi istenir.  
8. Gün 14. Bölüm
Jack’in kaburgaları kırılmıştır. Akciğerinin yine sönme tehlikesi vardır. Samir, Tarin ve çubukların olduğu taksinin yeri belirlenir ama Dana 30 saniyeliğine insansız hava aracını devre dışı bırakınca, kaçmayı başarırlar.
Hastings telefonla Başkan Taylor’ı arar ve artık Manhattan’ın güvenliğine garanti veremeyeceğini söyler. Başkan da Jack’i arar ve Başkan, Hasan’ı binadan tahliye edecek Ulusal Güvenlik timini onun komuta etmesini ister. Renee de Jack’le birlikte gitmek için ısrar eder.
Samir nükleer çubukları, bomba uzmanı Ahman’a teslim eder. Samir önce Başkan Taylor’ı arayacak, bomba ondan sonra yerleştirilecektir.
8. Gün 15. Bölüm
Rob Weiss bitkin haldeki Ethan Kanin’in nabzına bakar ver kapıyı çekip onu odada yalnız bırakır. General Brucker, Kanin için ilkyardım ekibine haber verilmesine engel olur. Başkan Taylor hazırladığı konuşmayı Kanin’in okumasını ister. Bombanın patlamasına 10 dakika kalmıştır ve Başkan Taylor, sabırsızlıkla Hassan’ın gelmesini beklemektedir. 
Fakat Hassan’ın başka niyetleri vardır. Kendisi için bunca insanın canından olması onu çok rahatsız etmiştir. Dalia, onu bu düşünceden vazgeçirmeye çalışır. Jack, yaralı Bishop tüm ekibi yavaşlatıyor diye onu malzeme odasına koyarken Hassan bir demir çubukla Jack’e saldırır. Bishop’ı kurtarıp geri kalan herkesi odaya kilitler. Hassan, New York’taki insanları kurtarmak için teröristlere teslim olmak niyetindedir.   

Künye :

24 izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı