Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bitmeyen Şarkı
Bitmeyen Şarkı
Bitmeyen Şarkı


Tarih: 2010-09-14 TV : ATV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


AŞKIN KAVUŞMA ZAMANI! “BİTMEYEN ŞARKI”
(Özel Bölüm)
Başrollerini Bergüzar Korel ve Bülent İnal’ın paylaştığı “Bitmeyen Şarkı” ilk üç bölümünden oluşan özel bölümüyle
14 Eylül Salı günü saat 22.30’da ATV’de! Sakın kaçırmayın…
Özel bölüm
Feraye (Bergüzar Korel) hayata , insanlara , mucizelere inancını yitirmiştir…Tek amacı doğumunda elinden zorla alınan oğlunu bulmaktır… Hayatını pavyonda şarkı söyleyerek kazanan Feraye güzelliği ve çetin cevizliğiyle nam salmıştır. Bir akşam denizin ortasında bir teknede hiç beklemediği bir saldırıyla karşılaşan Feraye kendisini tekneden atar…
Yaman(Bülent İnal) kendi halinde yaşayan bir kasabanın ileri gelenlerinden bir ailenin saygın oğlu.Bir akşam denizden bir kadın kurtarır… Feraye kimliğini bir daha nasıl olsa karşılaşmayacağı bu yabancıdan gizler.  Fakat Feraye’nin pavyonda çalıştığını Yaman öğrenir. Bunun üzerine Feraye ipleri koparır.
Bir daha görüşmemek üzere yollarını ayırdıklarını zannederlerken hayat ikilinin yollarını hiç beklemedikleri bir yerde yeniden kesiştirir. Feraye , Toprak’ın oğlu olduğunu öğrenince onu daha yakından tanımak için bir plan yapar. Bu arada Yaman’ın yakınlığını yanlış yorumlayan Selma, ona açılmaya karar verir. Çektiği acıya rağmen Feraye’yi unutmaya çalışan Yaman, aşkı ve gururu arasında bir seçim yapmak zorundadır.

Künye :

Yapım        : Gold Film / Faruk Turgut
Yönetmen        : Sadullah Çelen
Senaryo        : Deniz Akçay
Müzik            : Febyo Taşel
Oyuncular         : Bergüzar Korel (Feraye), Bülent İnal (Yaman), Nurşim Demir (Zahide), Tuncer Salman (Servet), Betül Çobanoğlu (Kevser), Celil Nalçakan (Necip), Serhat Teoman (Mesut), Yücel Erten (Kadir), Emel Göksu (Zehra), Övül Avkıran (Gülbin), Derya Artemel (Melek), Rahmi Dilligil (Hasan), Merve Altınkaya (Selma), Beyza Şekerci (Dilara), Ceren Demirel (Asiye), Alpay Şayhan (Toprak), Ayça Turan (Beyza)


Bitmeyen Şarkı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı