Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl


Tarih: 2010-09-16 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Gossip Girl
DİZİNİN EN OLAYLI SEZONU
Sevgili Yukarı Doğu Yakası sakinleri artık birer yetişkin. Belki bir çoğu için lise artık geride kaldı ama gelecekte de onları aşk, skandal ve pek tabii birbirinden karanlık sırlar bekliyor...
Bölüm Özeti
Lily’nin eski kocası Dr. William van der Woodsen Manhattan’da ortaya çıkınca Serena da her zaman istediği buluşmayı yaşama şansına kavuşur. Ancak olaylar Serena’nın beklediğinden çok farklı bir şekilde gelişir. Serena ve Nate ilişki sorunları yaşamaya devam etmektedir ve entrikacı Jenny, Nate’e bu sorunlarla yüzleşirken yaslanacak bir omuz olmaktan son derece mutludur. Bu sırada Dan, Tisch’in yazarlık programına kabul edilmediğini öğrenir ve Vanessa bu durumdan bir şekilde sorumlu olabileceğini kabul eder.
Dizinin bu bölümünde Serena’nın babası rolünde WILLIAM "BILLY" BALDWIN’i izleyeceğiz.
Will’in Yukarı Doğu Yakası’na dönüşü Serena, Lily ve Will’in ezeli rakibi Rufus için sorun yaratmaya ve ortamı karıştırmaya devam eder. Jenny’nin düzenbazlığı Serena’yla ilişkilerinin gerilmesine neden olur. Columbia kampüsünde zaman geçiren Blair, ait olduğu yerin neresi olduğuna karar verir. Bu sırada Dan, Vanessa’nın ondan bir sır daha sakladığını keşfeder.

Künye :

Gossip Girl izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı